Секс при місячних

Багато жінок скаржаться на погане самопочуття підчас «критичних днів», а й тих, кому хочеться сексу під час місячних чимало. Ось тільки причин того, щоб не йти на поводу у своїх бажань маса - це і сором'язливість, і побоювання з приводу шкоди здоров'ю, що наноситься цим процесом. Так давайте розберемося чи можна займатися сексом під час менструації, може ніякої небезпеки для здоров'я немає, а ми себе даремно обмежуємо?

Що кажуть лікарі?

Сучасна медицина вважає, що секс під часмісячних не спричинить за собою негативних наслідків для організму здорової жінки. Але це за умови, якщо основні гігієнічні правила будуть дотримані. Справа в тому, що при менструації шийка матки прочинені, тому туди можуть проникнути хвороботворні бактерії. Та й кров Серед чудових для розвитку бактерій. Так що, якщо про гігієну забувати, можна отримати запальний процес в статевих органах. Тому секс під час місячних допускається тільки при наявності інтимного здоров'я обох партнерів.

Секс під час місячних і вагітність

Існує думка, що під час місячнихнезахищений секс абсолютно безпечний в плані вагітності. Але це переконання не відповідає істині. Так, завагітніти, займаючись сексом під час менструації не так просто, але шанс є. Організм кожної жінчині унікальний, яйцеклітина може дозріти і після середини циклу, і до неї. А сперматозоїди, як відомо, в статевих шляхах можуть «чекати свого шансу» 5-7 днів. Так що ризик завагітніти при незахищеному сексі під час місячних є. Особливо він зростає, якщо менструальні цикли жінки короткі 15-20 днів. А щоб переконання про стерильності жінки під час місячних розсіялися, задумайтеся над таким фактом. В Африці проживає плем'я, в якому через релігійні переконання секс дозволений тільки під час місячних. Незважаючи на такі особливості сексуальних відносин, плем'я живе, і вимирати не збирається.

Як займатися сексом при місячних - з презервативом або без, вирішувати вам, але якщо вагітність не планується, то про контрацепцію забувати не варто.

Як впливає секс на місячні?

І секс на місячні і місячні на якість сексу вплив надають. Яке, зараз розберемося.

  1. При заняттях сексом під час місячних, менструальні болі зменшуються. Відбувається це завдяки спазмів під час оргазму.
  2. Під час місячних жінки схильні відчувати більшсильний оргазм. Це обумовлено тим, що при менструації піхву, як би розпухає через приплив крові і стає більш вузьким і чутливим. Тому секс під час місячних може подарувати більш яскраві відчуття, ніж в інші дні.
  3. Є думка, що якщо займатися сексом під часменструації, то вона завершиться швидше. Це дійсно доведений факт, що після оргазму відбувається більш швидке відторгнення ендометрія. А відбувається це через гормону, який міститься в спермі. Так що якщо хочеться прискорити проходження місячних, потрібно займатися сексом

    як впливає на місячні секс

    без презерватива.
  4. Якість сексу може покращитися в цей період щеі тому, що багато (але не всі) чоловіки відчувають сильніший статевий потяг до менструюють жінці. Та й дами в цей період більше розкріпачуються, що позитивно впливає на якість любовних утіх.

Отже, підіб'ємо підсумок - займатися сексом примісячних можна, але тільки з перевіреним партнером, при дотриманні правил гігієни і, не забуваючи про контрацепцію. Якщо слідувати цим правилам, шкоди для здоров'я не буде. Так що, якщо під час менструації хочеться сексу і партнер не проти, займайтеся на здоров'я, не відмовляйте собі в задоволенні.