чому під час місячних хочеться сексу

Інтимна близькість під час критичних днів длябагатьох представниць прекрасної статі вважається зовсім неприйнятним і брудним заняттям. Крім того, тим, кого буквально скручує від болю не зрозуміти, чому деяким хочеться сексу під час місячних.

Чому при місячних сильніше хочеться сексу?

Незважаючи на те, що з давніх часів жінку підчас менструації вважали «нечистої», і навіть основні релігії зійшлися в цій думці, забороняючи злягання з чоловіком в ці дні, зараз думка щодо цього питання серед фахівців дещо інше.

Лікарі стверджують, що в критичні дні у жінкивідбувається гормональний викид, оскільки рівень тестостерону значно підвищується. Крім того, відбувається приплив крові до статевих органів, внаслідок чого вони стають більш чутливими. Саме ці факти дають відповідь на питання про те, чому під час місячних сильно хочеться сексу.

Чи варто займатися сексом в критичні дні?

Ті жінки, яким сильно хочеться сексу під час місячних і їх партнер не проти, можуть дозволити собі любовні втіхи в ці дні, але тільки спочатку зваживши всі «за» і «проти».

Отже, почнемо з мінусів сексу під час менструації. Головне, про що слід пам'ятати, це те, що в цей період відбувається розкриття матки, що робить її вразливою для інфекцій і запалень. Значить, в ці дні вкрай високий ризик ускладнення безліччю хвороб. Крім того, кров'яна маса - доброчинна середовище для розмноження бактерій і мікробів, що може також відбитися на здоров'ї партнера.

Щоб не допустити негативних наслідків, слід ретельно дотримуватися запобіжних заходів. Крім того, що обов'язково потрібно проводити туалет статевих органів як до,

під час місячних хочеться сексу

так після статевого акту, в процесі сполучення необхідно використовувати презерватив.</ P>

Однак навіть якщо сильно хочеться сексу під часмісячних, цим не можна займатися з випадковим партнером, а дозволяється тільки з перевіреним людиною, якій ви довіряєте. Пояснюється це тим, що від деяких хвороб не в силі захистити навіть презерватив. До плюсів інтимної близькості в критичні дні можна віднести незвичайні відчуття і більш яскраві оргазми, які допомагають скоротити хворобливі відчуття і полегшити місячні. Крім того, за рахунок природного масажу матки, швидше відбувається позбавлення від накопиченого в ній ендометрія, що дозволяє скоротити тривалість місячних.