як займатися сексом під час місячних

Для різноманітності інтимного частини життя можна знайтибезліч різних способів. Деякі пари, прагнучи отримати новий досвід і незабутні відчуття, практикують секс в період менструації. Незважаючи на те, що багато хто з них відзначають отримання особливого задоволення в ці дні, важливо не забувати про небезпечну стороні. Тому в першу чергу жінці потрібно потурбуватися про те, як правильно займатися сексом під час місячних. Вирішивши провести такий експеримент, необхідно дотримуватися всіх правил і зважити всі «за» і «проти».

Чи шкідливо займатися сексом під час місячних?

Якщо жінка під час менструації відчуває себедобре і їй хочеться інтимної близькості, то це можна собі дозволити. Але обов'язково потрібно врахувати те, що під час критичних днів розкривається шийка матки, отже, вона стає вразливою для різного роду інфекцій і запалень. У цей період найбільш високий ризик підхопити якесь захворювання. Однак якщо дотримуватися всіх запобіжних заходів, то негативних наслідків від занять любов'ю в ці дні можна уникнути.

Перш за все, повинна бути стовідсотковавпевненість у здоров'ї партнера. Якщо це так, то обом потрібно провести туалет статевих органів як до, так і після статевого акту. Крім того, обов'язково потрібно використовувати презерватив.

Дати позитивну відповідь на питання про те,безпечно займатися сексом під час місячних, можна тільки в тому випадку, якщо обидва партнери були обережні і ретельно простежили за своєю гігієною. Крім того, якщо під час статевого акту виникли різкі болі, його потрібно негайно припинити.

Чи корисно займатися сексом під час місячних?

Лікарі стверджують, що в заняттях любов'ю в критичні дні є і певна користь. Такий природний масаж матки допомагає швидше позбутися від накопиченого в ній ендометрія. Крім того,

корисно займатися сексом під час місячних

яскравіші оргазми скорочують хворобливі відчуття і полегшують місячні.</ P>

Є свій плюс і з точки зору психології. Партнери стають ближчими, ласкавими, а відносини довірчими.

Яким сексом зайнятися під час місячних?

Все ж якщо жінка не знає, як зважитисязайматися сексом під час місячних, а чоловік не бажає залишатися без інтимного уваги, варто надати йому задоволення іншим видом сексу. Оральні ласки представникам сильної статі подобаються не менше, ніж класичний секс.