Секс в критичні дні

Секс в критичні дні багатьом здається чимось брудним і неприйнятним, проте в це є не тільки мінуси, пов'язані з естетичної стороною, але і плюси.

Секс під час критичних днів: мінуси

Мало яка дівчина допустить заняття сексом в критичні дні з новим знайомим. Все-таки перші контакти хочеться провести без такого явища. Однак в цьому є й інший сенс.

Під час критичних днів статеві органи жінкидуже слабко захищені від мікробів і бактерій. Говорячи образно, в такі дні підчепити статеву інфекцію також просто, як якщо у вас на тілі відкрита рана. Тому якщо вже ви і хочете займатися сексом, то нехай він буде з презервативом. Втім, доведено, що такий контрацептив захищає аж ніяк не від усіх бід: наприклад, молекула вірусу ВПЛ (вірус папіломи людини) менше пори презерватива, то дозволяє їй безперешкодно проходити всередину. А, як відомо, ВПЛ - одна з причин раку матки.

Головний мінус в тому, щоб займатися сексом вкритичні дні - це можливість отримати небажане захворювання. А ось якщо у вас вірний, перевірений часом партнер, то цей мінус не для вас не існує.

Другий мінус - естетична сторона, і звичайно, відсутність можливості займатися, наприклад, оральним сексом або сексом в деяких позах (особливо при рясному кровотечі).

До мінусів також можна віднести і той факт, що вмагії жіноча менструальна кров часто використовується в ритуалах привороту. Однак при непрофесійному використанні це може дати зворотний ефект і послужити приводом для сварки. Тому якщо ви вірите в силу магії, варто уникати таких контактів.

секс під час критичних днів

Секс в критичні дні: плюси

Як відомо, овуляція відбувається в серединіциклу, а значить саме тоді і велика ймовірність настання вагітності. Якщо це у ваші плани не входить, то секс в критичні дні має для вас свій плюс: в цей період дуже низька ймовірність небажаної вагітності. Однак варто пам'ятати і про те, що це не 100% гарантія.

Секс після критичних днів і за 1-2 дня до їх настання також вважається найбільш безпечним.

Ще один плюс - секс під час місячних можескоротити їх інтенсивність і тривалість у деяких жінок. Це правило працює не для всіх, але якась частина жінок відзначала такий ефект. Головне, щоб це був безпечний секс з надійною людиною, щоб негативні сторони ні в якому разі не змогли відбитися на вашому здоров'ї.