найстильніші жінки світу 2013

Різні видання люблять складати різноманітнірейтинги. Журналів безліч, смаки публіки теж різняться, тому віддати лідерство в категорії «найстильніші жінки світу» комусь одному дуже важко.

Модниці державного масштабу

Одне з видань визнало Мішель Обаму іконоюстилю. Вона дійсно славиться відмінним смаком, коли мова заходить про моду. На неї покладено дуже важлива місія - не тільки виглядати гідно, як належить першій леді країни, але потрібно «поглядати» на те, що носить її чоловік. Можна стверджувати без сумнівів, що з поставленими завданнями вона справляється відмінно.

Що стосується ще однієї «птиці великого польоту», асаме леді державного рівня, то Кейт Мідлтон теж не падає обличчям у бруд. Молода, енергійна, елегантна - все це про неї. Вона по праву вважається однією з найстильніших жінок світу 2013 року. Принцеса Швеції Мадлен також уславилася майстринею стильно одягатися. Дружина глави компартії Китаю по імені Пен Луян явно подобається модним критикам. На щастя, або, на жаль, але далеко не всі державні діячки можуть цим похвалитися.

Які жінки найстильніші в 2013 році?

Насправді, дуже складно «роздати» місця втопі найбільш модних і стильних жінок. Проте, в цей список не можна не внести законодавця моди Фібі Файло (креатівщіца Будинки Celine) незрівнянну Міучча Прада (главу Будинку Prada). Вони довгий час працюють в індустрії моди, тому не з чуток знають, як має виглядати справжня стильна жінка.

Свої дизайнерські здібності не раз виявлялаВікторія Бекхем. Для неї бути на висоті дуже важливо, що чи не дивно. Вона прищеплює почуття стилю і чоловікові, і своїм дітям з самого раннього віку. Ця жінка дійсно заслуговує похвали.

Керрі Вашингтон, Кейт Босуорт, Дженніфер Лоуренс,Ніколь Річі, Емма Стоун, Шарліз Терон, Діта Фон Тіз та багато інших - усі ці жінки «відзначилися» своїм умінням одягатися. У кожної з них свої погляди на те, як повинна виглядати дівчина. Одні - прихильники класики, інші - любительки ретро або вуличного стилю. Але їх об'єднує вміння відчувати моду.

найстильніші жінки світу 2013 1

найстильніші жінки світу 2013 2

найстильніші жінки світу 2013 3

найстильніші жінки світу 2013 4

найстильніші жінки світу 2013 5

найстильніші жінки світу 2013 6

найстильніші жінки світу 2013 7

найстильніші жінки світу 2013 8

найстильніші жінки світу 2013 9