найстильніші знаменитості 2013

З кожним роком знаменитості не перестають дивуватипубліку. Наряди стають все сміливіше, цікавіше, часом навіть абсурдними. Деякі зірки не можуть похвалитися смаком. Критики нещадно до таких персон. Але є і ті, хто заслужено вважаються найбільш стильними знаменитостями. Вони ретельно продумують свій гардероб, ніж та заслужили собі таку славу.

Абсолютні лідери серед найстильніших зірок

Безліч журналів публікують рейтинги найбільшихстильних зірок Голлівуду і не тільки. Лаври переможниці в модній гонці дісталися Кейт Мідлтон. Вона славиться бездоганним смаком, навіть критики не можуть посперечатися з цим. Її вбрання елегантні, зазвичай ділового крою, а головне завжди поєднуються з тим чи іншим заходом. На особливу увагу заслуговує актриса Керрі Вашингтон. В її сторону звучать виключно схвальні висловлювання. Публіка, зокрема модні критики, в захваті від того, що ця дівчина одягає на червону доріжку. Як показує практика, в топ найстильніших зірок входять не тільки представниці прекрасної статі, а й чоловіки. Безперечним лідером серед чоловічої половини населення в умінні одягатися вважається Джастін Тімберлейк.

Намагаються не відставати

Вищеназваними іменами навряд чи когось можназдивувати. Бездоганним смаком у виборі найбільш стильних убрань може похвалитися зірка Кармен Дель Орефайс. Ця 82-річна модель вражає всіх своєю сміливістю у виборі нарядів. Вона елегантна і шикарна. В черговий раз вона це довела, знявшись для Vogue.

Визнанням з боку оточуючих можепохвалитися Джессіка Честейн. Носити джинси краще всіх вміє Зої Салдана - зірка «Аватара». Із завданням носити класичні наряди відмінно справляється Емма Стоун. Повної її протилежністю є Соланж Ноулз, талановита актриса, сестра Бейонсе. Ця модниця має славу ризикової жінкою, коли мова заходить про вибір нарядів.

У число найбільш стильних зірок зараховані і КейтБосуорт, Лілі Коллінз, Ніколь Річі, і Гвінет Пелтроу, яка особливо відзначилася - журнал People визнав її найкрасивішою жінкою в 2013 році. Крім цього вона одна з тих, хто прославився своїм вмінням одягатися. Сара Джессіка Паркер може похвалитися шикарними вечірніми нарядами і не тільки. Але в звичайні будні вона вважає за краще одягатися просто і з комфортом. Такого ж принципу дотримуються і багато інших знаменитостей. Запорукою успішного вибору нарядів є вміння розуміти, що і куди можна і потрібно одягати.

найстильніші знаменитості 2013 1

найстильніші знаменитості 2013 2

найстильніші знаменитості 2013 3

найстильніші знаменитості 2013 4

найстильніші знаменитості 2013 5

найстильніші знаменитості 2013 6

найстильніші знаменитості 2013 7

найстильніші знаменитості 2013 8

найстильніші знаменитості 2013 9