каблук або танкетка - як зробити правильний вибір

Останнім часом багато модниць воліютьносити взуття на високому підйомі. До того ж сьогодні зробити вдалий вибір не складає особливих труднощів, адже різноманітність моделей, забарвлення і доповнень дуже широко. Для багатьох модниць піднятися, в прямому сенсі цього слова - можливість продемонструвати гарну фігуру, приналежність моді і почуття стилю. Однак у багатьох і в цьому питанні виникають труднощі. Адже стати вище можна як за допомогою танкетки, так і надівши туфлі на підборах. Але ось який вибір буде правильним у всіх відносинах, сказати однозначно складно. У цьому випадку стилісти рекомендують розставляти пріоритети відповідно до своїх уподобань.

Каблук - плюси і мінуси

Як відомо, туфлі на підборах роблять своюволодарку витонченої, витонченої і елегантної. Ще один привілей каблука в тому, що це відмінний спосіб продемонструвати стрункі ніжки, звичайно, в поєднанні з відповідним гардеробом. Однак високий каблук - це не завжди практично і зручно. Чим тонше каблучок, тим він менш стійкий, що може привести до дрібних або великих неприємностей та це й не дуже зручно при ходьбі. До того ж, в туфлях на шпильці дуже часто з'являються проблеми з супінатором, який виходить з ладу або ламається через наявність простору між передньою і задньою частиною взуття. І, якщо проблему з нестійкістю можна вирішити за допомогою широкого або невисокого каблука, то проблема з супінатором рано чи пізно виявляється. Особливо якщо взуття бюджетна або неякісна. Проте, популярність взуття на підборах завжди висока. Адже саме каблук робить свою володарку більш жіночною і крихкою, що дає можливість чоловічій половині зайвий раз проявити турботу про свою супутниці.

Чим хороша танкетка?

Альтернативою Каблучка завжди була взуття натанкетці. Якщо порівнювати ці колодки, то, звичайно ж, танкетка має переваги в зручності, стійкості і комфортності. Також взуття на танкетці добре поєднується як з класичним, так і більш розкутим стилем одягу. Однак чим підйом танкетки вище, тим взуття менш приваблива, загальний вигляд більш грубий, що, звичайно, не додає жіночності та сексуальності.

Отже, вибираючи між туфлями на підборах іна танкетці, варто враховувати не тільки особисті смакові переваги, але також мета заходу, на яке ви збираєтеся, його тематику, обстановку, і ваш гардероб в цілому. Якщо ви прагнете створити сексуальний елегантний образ, який запам'ятається і залишиться в пам'яті у всіх надовго, то кращим рішенням будуть гарні туфлі на підборах. А якщо для вас в першу чергу важливим є питання комфорту і практичності, то незамінною буде взуття на танкетці. Проте, підібравши стильне взуття, в будь-якому випадку ви будете на висоті.

каблук або танкетка - як зробити правильний вибір 1

каблук або танкетка - як зробити правильний вибір 2

каблук або танкетка - як зробити правильний вибір 3

каблук або танкетка - як зробити правильний вибір 4

каблук або танкетка - як зробити правильний вибір 5

каблук або танкетка - як зробити правильний вибір 6

каблук або танкетка - як зробити правильний вибір 7

каблук або танкетка - як зробити правильний вибір 8

каблук або танкетка - як зробити правильний вибір 9