Як створити свій стиль

Вже давно володіння яскравим і цікавим стилемстало квитком в прекрасне майбутнє не тільки для чоловіків, але і для жінок. Людям завжди цікаво спілкуватися і допомагати тим, хто викликає симпатію, до того ж, це допомагає вирішити багато фундаментальних питань життя - створити сім'ю з коханою людиною, зробити успішну кар'єру і ін. Тому не будемо зупинятися на освітленні всім зрозумілих істин, і приступимо до розробки плану - як створити свій стиль.

навчальна література

Хороших зовнішніх даних - красивих особи і фігурище недостатньо для того, щоб розробити свій стиль. Його потрібно робити продумано і професійно. Однак не всі можуть дозволити собі найняти іміджмейкера, стиліста і візажиста, як це роблять зірки. Тому звичайним людям необхідно вивчити деякі уроки самостійно.

Для цього підходить спеціальна навчальналітература. Коли ми говоримо про жіноче стилі, то не можемо уявити його собі без самої жінки, і тому обмежитися тільки зовнішньою стороною питання не можна.

Книги, які містять в собі поради з поведінки, самореклами, підбору одягу і взагалі висвітлюють основні питання щодо створення свого іміджу і стилю можна знайти у, як мінімум, двох авторів:

  • Шепель В. М .;
  • Євгенія Шацька.

У книгах Шепеля можна знайти масу інформації проімідж і харизму. У них є пояснюється, як стати привабливим для інших, і наскільки важливий при цьому не тільки стиль, а й внутрішнє самовідчуття.

У книгах Шацької дається більше інформації про те, як вести себе жінці, і як правильно одягатися, щоб виглядати стильно.

Якщо серйозно взятися за створення свого стилю, то ці книги допоможуть на початкових етапах.

придумуємо образ

Після того, як поняття «стиль», «імідж» і «харизма» стали зрозумілими, пора приступити до того, щоб створити індивідуальний образ.

У житті практично кожна жінка має три образи, які вона приміряє кожен день.

Робочий

Бізнес леді може бути і начальницею фірми, ізвичайним касиром, і в залежності від посади та специфіки роботи залежить те, які елементи одягу їй підійдуть - будуть гармоніювати з робочим місцем і статусом, а також ті, які внесуть родзинку в цей образ.

Якщо взяти приклад касира, то виникає питання -як же внести родзинку в образ, якщо є спеціальна форма? І тут потрібно звернути увагу на представниць професії - напевно багато хто помічав, що часом дівчата примудряються виглядати привабливіше в порівнянні зі своїми колегами за допомогою зачіски, шпильок, манікюру.

Ще одна професія, яка вимагає лаконічності образу - фармацевт. І в цьому випадку також слід урізноманітнити образ не за допомогою одягу, а за допомогою прикрас - кілець, браслетів і зачіски.

Директору фірми також нелегко зробити образцікавим, тому що строгий офісний стиль дуже обмежений і вимогливий до форм. Підкреслити чоловічі риси характеру - цілеспрямованість, наполегливість, незворушність можна за допомогою жіночого краватки. Краватка - це крапля в морі серед можливостей зробити свій стиль цікавим, тому кожна жінка повинна придумати сама, в залежності від свого характеру і манери поведінки, чи буде це краватка або французький хустку, високі масивні чоботи або акуратні човники, пряма спідниця або облягає спідниця- олівець.

Домашній

Створення свого стилю повинно бути повноцінним, ітому не варто братися за справу, якщо ви плануєте виглядати на роботі на всі 100%, а вдома ходити в засмальцьованому халаті. Це впливає на самооцінку, і тому гідно піднести свій стиль, якщо в ньому будуть недоліки, не вийде.

Вибираючи домашній стиль, варто вибрати, ким ви себе уявляєте будинку - кухарем з вишуканими стравами, господинею, натирає книжкові полиці до блиску або просто прикрасою свого будинку.

Одягайте оригінальні фартухи, смішні тапочки змордами котів або жіночні з хутряним помпоном на каблучку, шовкові халати або махрові з капюшоном, мереживні нічні сорочки або коттоновие піжами. Ці всі елементи домашнього одягу абсолютно протилежні за своїм стилем, і вибрати потрібно один.

жіночний

Кожна жінка перестає бути працівникомбудь-якої служби або домогосподаркою, коли знаходиться на зустрічі з коханим чоловіком. Тому образ, який призначений для побачень або звичайних зустрічей з коханим, повинен стати окремою категорією.

Як подати себе в суспільстві чоловіки вирішує кожнадівчина самостійно - це залежить і від її особистих позицій, і від бажання чоловіка - яку дівчину він хоче бачити поруч із собою. Наприклад, чоловік, який постійно носить ділові костюми і сорочки, не буде відповідати дівчині, яка воліла кросівки, довгі широкі футболки і рвані джинси. Також безглуздо буде виглядати пара, де чоловік носить кеди з різнокольоровими шнурками і джинси з матнею до колін, а дівчина - елегантні сукні з басками і туфлі на шпильці. Створення цього образу також вимагає обліку обстановки і людини, з яким ви маєте намір пов'язати своє життя.

Втілюємо в життя

Якщо не вистачає фантазії придумати свій стиль,його можна скопіювати у кінозірок, телеведучих або персонажів фільмів. Зберіть фільми, де програється образ, якому ви хочете відповідати - фатальний красуні, холодної інтелектуалці або Душка, яка всіх жаліє і всім все прощає. Зверніть увагу на те, як цей образ підносять героїні, яка у них одяг, і головне - вчинки, адже стиль - це тільки зовнішнє відображення вашої внутрішньої сутності.

Як створити свій стиль 1

Як створити свій стиль 2

Як створити свій стиль 3

Як створити свій стиль 4

Як створити свій стиль 5

Як створити свій стиль 6

Як створити свій стиль 7

Як створити свій стиль 8

Як створити свій стиль 9