Як стати дизайнером

Дизайнер одягу - як це звучить! Адже це просто казкова професія - скільки можливостей, скільки ідей у ​​молодих талантів ?! Але ж крім усього іншого це ще й складний, тернистий шлях.

Подумати тільки, скількома якостями повиненволодіти дизайнер одягу. Багато хто вважає, що достатньо вміти красиво малювати і відчувати. Ні, дорогі мої, це помилкова думка. Сучасний дизайнер одягу - це універсальна людина, який повинен поєднувати в собі дві особистості. Першу, що володіє технічним складом розуму, умінням створювати креслення, підбирати тканини і проектувати одяг. Втім, всього перерахованого можна і навчитися, але це становить лише перший ступінь в кар'єрі. Але найголовнішого в професії дизайнера навчитися практично не можливо. Адже мало вміти креслити, необхідно вміти відчувати ту річ, яку створюєш! Потрібно врахувати навіть найдрібніші деталі створюваного вами образу, його колоритність, пропорції і комбінації.

Існує думка, що дизайнерами не стають, ниминароджуються. Бути може, в якійсь мірі так і є, але ж при посиленій роботі і цілеспрямованості цілком можна стати модним і затребуваним дизайнером одягу - було б бажання.

Що потрібно щоб стати дизайнером?

Перш ніж приступити до роботи, потрібно визначити,чи здатні ви стати дизайнером. Для цього на першому етапі згадайте школу, любили ви в школі предмет «трудове навчання», адже це перша і для багатьох не цілком усвідомлена школа дизайну.

Друге питання, яке повинен ставити собі коженпочатківець дизайнер одягу - креативний знали що ви людина? Якщо вас приваблюють більше стандартні речі і у вас немає особливо бажання що-небудь міняти, можливо, дизайн одягу зовсім не ваше покликання?

Дуже часто дизайнерам одягу доводитьсямалювати, креслити. А як же по іншому? Професія вимагає постійних ескізів, будь то блузочки, брюки, спідниці або плаття. Чи любите ви займатися таким видом творчості? Чи є у вас талант?

Варто задуматися, чи готові ви присвятити себенескінченного пошуку чогось нового, нестандартного і незвичайного? Якщо на всі поставлені вище питання ви без всяких сумнівів відповіли «так», то у вас точно все вийде!

Хочу стати дизайнером одягу - з чого почати?

Як відомо, вчення - світло. Всьому в нашому житті потрібно вчитися. Перш ніж вступати в спеціально спрямоване на дизайн заклад, варто спробувати сісти за творчий стіл і зробити кілька ескізів. Після цього оціните свою роботу, покажіть її близьким людям. Якщо ви отримали похвалу від родичів, друзів і головне від себе - то зі спокійною душею вибирайте і чиніть до ВНЗ за даним напрямком. Крім ВНЗ, ви можете піти до особистого викладачеві, на курси або в школу дизайну. Але в будь-якому випадку, не забувайте, що доведеться потрудитися, куди б Ви не йшли.

школи дизайнерів

Щоб стати модним і відомим дизайнером,недостатньо просто вміти красиво малювати і мати почуття стилю. Щоб влаштуватися на роботу, як відомо, потрібен диплом. А отримати його можна кількома способами. В основному це:

  • ВНЗ з напрямком на вивчення дизайну;
  • школи дизайну;
  • курси дизайну.
  • стати модельєром

Звичайно, далеко не всіх роботодавців здивуєшвищою освітою, а ось дипломом про закінчення курсів - напевно. Тому, якщо ви твердо вирішили реалізувати себе в професії дизайнер-модельєр, то варто пошукати підходящу школу дизайну в вашому місті.

І наостанок хочеться сказати, що кар'єрадизайнера одягу залежить не стільки від отриманої освіти, скільки від бажання і відданості професії. Ніколи не забувайте, що слава і гроші люблять сміливих і захоплених людей.