розтягнулися туфлі що робити

Багато модниць часто стикаються з такоюпроблемою, як розтягнута взуття. Особливо така неприємність часто трапляється у бізнес-леді і дівчат, які ведуть активний спосіб життя. При частій ходьбі, а іноді і бігу, знос взуття відбувається набагато швидше. В першу чергу, звичайно, це стосується цілісності і пружності матеріалу. В цьому випадку найвдалішим варіантом буде купити нову модну пару. Однак такий спосіб підходить не всім, як в матеріальному плані, так і психологічному. Адже псування улюбленої взуття може неабияк зіпсувати настрій.

Якщо туфлі розтягнулися, то найдієвішимспособом вважається заповнити порожній простір. Однак вибирати наповнювач слід акуратно. Необхідно, щоб матеріал, яким ви заповнюєте носок або п'яту ідеально приймав форму туфля. Найкраще для цього підходять капронові колготки. Відріжте частину капрону і складіть акуратно в носок. Цей матеріал м'який і еластичний. Він відмінно підтримає форму.

Що робити, якщо розтягнулися шкіряні туфлі?

Якщо розтягнулися шкіряні туфлі, то краще за всепридбати в спеціалізованих магазинах подушки-вкладиші. Вибирайте такі наповнювачі саме для шкіряного взуття. У подібних магазинах є вкладиші як для носка, так і для п'яти. В цьому випадку капрон не надто допоможе, тому що він буде ковзати по туфлям, і ефекту від цього буде мало.

розтягнулися туфлі що робити 1

розтягнулися туфлі що робити 2

Що робити, якщо розтягнулися замшеві туфлі?

Якщо розтягнулися замшеві туфлі, то крім способуз капроновими колготками можна спробувати попрати взуття і висушити на батареї або на іншому нагрівачі. Це зробить замшеві туфлі кілька вже і може допомогти в ситуації збільшення розміру. Також можна купити спеціальні клеяться устілки з гелю. Вони продаються в спеціалізованих взуттєвих магазинах. Такі устілки фіксують ногу і абсолютно не видно, оскільки підбираються залежно від розміру і клеяться на стопу. Тому такий спосіб підійде навіть, якщо ваші у вас розтягнулися відкриті замшеві туфлі.

розтягнулися туфлі що робити 3

розтягнулися туфлі що робити 4