Види тканин для одягу

Купуючи готову річ або ж матеріал для пошиття,ми завжди звертаємо увагу на якість тканини, адже від цього буде залежати експлуатаційний термін. Розбиратися в видах тканини для одягу необхідно, хоча б на споживчому рівні, щоб ваш вибір був завжди вдалим і речі служили б вам довго.

Типи тканин одягу

Склад тканини визначають волокна, а їх підрозділяють на два типи: натуральні і хімічні. У свою чергу, натуральні діляться на:

  • рослинного походження (льон, бавовна, джут і коноплі);
  • тваринного походження (шовк і вовна);
  • мінерального походження (азбест, ость).

Хімічні волокна поділяють на:

  • штучного походження (віскоза, люрекс, ацетат, модал);
  • синтетичного походження (капрон, нейлон, перлон, болонья, спандекс, нітрон, поліетилен, поліпропілен).

Список тканин, в основу яких входить хімічна волокно можна продовжити, адже сучасна промисловість не стоїть на місці. Ми ж розглянули основні типи тканин одягу.

Плюси натуральних тканин перераховувати недоводиться, але та чи погані види, що відносяться до хімічних, як думають деякі? Наприклад, для спортивних тренувань необхідний костюм, який дозволить шкірі дихати і не буде сковувати рухів. Подібними властивостями наділене велика кількість «синтетики». Тому, поліестрові і синтетичні волокна - основні складові у виробництві тканин для спортивного одягу на сьогоднішній день. Підбираючи свій гардероб, кожен з нас намагається ретельно продумати, як будуть гармоніювати між собою ті чи інші кольори.

Види тканин для одягу 1

Але ж не меншу роль грає поєднання тканин водязі! Фактурність - ось на що варто звернути свою увагу. І хоча модні дизайнери пропонують часто вельми ексцентричні поєднання, вдалими залишаються: м'яке - жорстке, блискуче - матове, просте - дороге.</ P>

З кожним роком матеріалів для шиття стаєвсе більше. Сучасні тканини для одягу стають все розумнішими: улюблені стрейчеві вироби - це еластан, легка і тепла «штучна шерсть» - це акрил, «безстрашна» взуття і одяг - мембранний матеріал. З'явилося більше можливості для створення свого індивідуального образу. Багато виробництв і торгові марки пропонують широкий асортимент ексклюзивних тканин для одягу.