китайська мода

Історія китайської моди дуже цікава. Протягом багатьох століть під впливом місцевих культур і насильницьких реформ національний костюм зазнавав постійних змін. Символіку форми, орнамент і кольори китайського костюма визначило соціально-економічний розвиток народу, його філософське вчення про природу. Китай вважається батьківщиною шовку, до речі, там поширена думка, що тертя шовку про шкіру допомагає вилікувати багато хвороб. Мотив китайського орнаменту пов'язаний з китайською філософією природи. Основою китайського костюма з глибокої давнини вважаються довгі штани і вільна кофта для обох статей. Крім штанів і кофти вони повинні були носити верхній халат або куртку, які заорюють або Підперізує.

Китайська вулична мода

В останні роки Китай стрімко розвивається імода також не стоїть на місці. Китайські жінки одягаються або по-старому, або дуже яскраво. На вулицях Китаю можна зустріти величезну різноманітність фасонів жіночих суконь, спідниць з рюшами, брючних костюмів. Комбінування різних кольорів, яскраві кольорові колготки в поєднанні з одягом з яскравими принтами, написи на одязі англійською, стрази та блискітки на повсякденному одязі. Однак, не дивлячись на такий сміливий вибір в одязі, китайські модниці не виглядають вульгарно. Жіноча китайська мода різноманітна і оригінальна. Неймовірні поєднання в одязі і невичерпне уяву китайських модників і модниць притягує погляди людей з усього світу.

Китайська тиждень моди проходить в листопаді в Пекініщорічно. Вона демонструє новітні тенденції модного бізнесу Китаю. Все більш яскравими і масштабними стають тижні моди в Китаї з кожним роком. Індустрія високої моди інтенсивно розвивається і справжні модники і модниці все частіше звертають увагу на традиційну китайську культуру.

китайська мода 1

китайська мода 2

китайська мода 3

китайська мода 4

китайська мода 5

китайська мода 6

китайська мода 7

китайська мода 8

китайська мода 9