ікони стилю 20 століття

Жінки, не завжди з бездоганною зовнішністю, алеволодіють абсолютно бездоганним смаком, що стали легендами в історії моди минулого століття - ось ікони стилю 20-их, 40-их, 60-их років, тих десятиліть, які своїми сумними і важкими подіями стрясали весь світ. Ці дами змогли в таких важких життєвих умовах, війнах, революціях, перебудовах, подарувати цьому світу хоч крапельку надії і свою красу. Отже, надаємо вашій увазі жінок, що удостоїлися називатися іконами стилю 20 століття.

Найстильніші

Незграбний чоловічий тип фігури і жіночні ініжні риси обличчя настільки природно і граціозно поєднувалися в прекрасному створенні на ім'я Грета Гарбо. Актриса віддавала перевагу мінімалізму, її костюми були завжди гранично строгі. Переважний колір - чорний, але це тільки переводило погляд і загострювало увагу на божественному особі Грети. Чіткість рис, витонченість ліній, холодні глузливі губи з яскравою помадою, і незаперечно прекрасний і владний погляд під покривалом накладних вій і густих тіней висловлював глибоку печаль і загадку.

Жінка, що перевернула моду з ніг на голову,стала імператрицею високої моди, вперше викрила леді в брючний костюм і створила легендарне маленьке чорне плаття, велика Коко Шанель також є усіма визнаної іконою моди і стилю.

І як же не згадати про красу неземну, чистою,межує з ангельською, дівочої і непорочної. Ікона стилю 50-х років, дівчина з величезними довірливими очима, талановита і прекрасна Одрі Хепберн. Її стиль швидше асексуалів, виражений словами «простота і комфорт». Але як часто ми повертаємося до модних трендів, які подарувала світові ікона стилю, неперевершена Одрі Хепберн. Коротка чубчик, легінси, спідниця дзвіночком, вільні брюки з високою талією, чорне плаття на тонких бретелях, окуляри «бабка» і широкі густі брови - цей образ підкорив серця мільйонів.

ікони стилю 20 століття 1

ікони стилю 20 століття 2

ікони стилю 20 століття 3

ікони стилю 20 століття 4

ікони стилю 20 століття 5

ікони стилю 20 століття 6

ікони стилю 20 століття 7

ікони стилю 20 століття 8

ікони стилю 20 століття 9