Цей колір є одним з трьох основних, але прице червоний - найяскравіший. Наші предки вважали його божественним, тому назва кольору перекладається, як «найкращий». Цьому кольору віддають перевагу сміливі і рішучі дівчата, тому що червоний зобов'язує володіти відмінним смаком. Якщо у вашому гардеробі є речі червоного кольору або його відтінків, то ви повинні знати про нього більше.

різноманіття відтінків

Відповідно до загальноприйнятої класифікації, відтінкицього кольору умовно поділяються на три групи: яскраві, темні, приглушені. Основних відтінків червоного всього 26. Якщо ви належите до числа прихильниць інтернет-покупок, то інформація про назви відтінків червоного, наведена нижче, вам стане в нагоді.

відтінки червоного 1

відтінки червоного 2

відтінки червоного 3

Червоний колір в одязі

Вибираючи одяг цього зобов'язує кольору, пам'ятайте,що далеко не кожному він на-віч. Якщо у вас шкіра має золотистий теплий відтінок (цветотип «весна») або, навпаки, холодного відтінку, але очі виразні, а волосся темне (цветотип «зима»), то більша частина відтінків червоного підійде. А ось червонуватий відтінок шкіри, наявність прищиків і запалень - це пряме «протипоказання». Яскраво-червоний колір підкреслить ці недоліки шкіри.

відтінки червоного 4

відтінки червоного 5

відтінки червоного 6

Всім відомо, що надає зайві сантиметри ікілограми одяг білого кольору, але і червоний володіє аналогічною специфікою. Якщо у сукні червоно-коричневого або червоно-фіолетового кольору ваші недоліки залишаться непоміченими, то криваво-червоний буквально оголить їх. Цей відтінок ідеально підходить дівчатам з витонченою фігурою. Не забувайте і про те, що одяг червоного кольору на оточуючих діє аналогічно заклику «Зверніть на мене увагу!». Образ, створений на основі червоної домінанти, виходить дуже сильним, тому ви завжди будете перебувати під пильною увагою оточуючих.

вдалі поєднання

Рожевий - це, мабуть, найбільш спірний колір впоєднанні з червоним. Незважаючи на те, що в його основі лежить червоний, синій і білий, рожевий вкрай рідко гармонійно міксується з холодними відтінками червоного. А ось теплі тони (червоно-помаранчевий, колір «червоне вино») відмінно поєднуються з ніжними відтінками рожевого. В результаті образ виходить незвичайним і жіночним. До слова, помаранчевий, який відноситься зовсім до іншого гамі, чудово доповнює червоний. Цей мікс дарує образу життєву енергію, пристрасть. Можна в одному образі поєднувати чистий червоний з червоним, темно-червоним, карміном, бордовим. Союз цих відтінків дозволяє поглибити і наситити основний тон.

відтінки червоного 7

відтінки червоного 8

відтінки червоного 9

Якщо ви хочете позбутися від сірості ірозміреності, спробуйте підібрати під червоне плаття аксесуари або взуття приглушеного жовтого кольору. Підійдуть такі відтінки як золотий, жовтий з рожевим відливом, шафрановий, пісочний. А іронія образу можна надати, з'єднавши в одному образі червоний з теплими відтінками зеленого. Якщо ж відтінки будуть холодними, то поєднання вийде соковитим, пряним, екзотичним. Для цього використовуйте неоново-зелений, м'ятний, патіновой, смарагдовий і бирюзово-зелений.

відтінки червоного 10

відтінки червоного 11

відтінки червоного 12

Відомо, що синій - найбільш холодний колір, ачервоний - його протилежність. Саме тому деяким дівчатам вдається досягати гармонії, пом'якшуючи теплотою холод. А найбільш містичним поєднанням можна назвати мікс червоного і пом'якшених відтінків фіолетового. Придивіться до фіалкового, виноградному, синьо-бузкового і червоно-фіолетового відтінків. Хочете створити класичний строгий елегантний силует? Використовуйте мікс червоного з нейтральними відтінками (бежевий, сірий).

відтінки червоного 13

відтінки червоного 14

відтінки червоного 15