Відтінки бежевого кольору

Відомо, що зовнішність жінок поділяється накілька цветотипов. Те ж саме можна сказати і про звичні для всіх кольорах - в кожному з них є безліч відтінків, серед яких зустрічаються холодні і теплі тони, а вони в свою чергу діляться на темні і світлі.

У сьогоднішньому огляді ми пропонуємо дізнатися, якііснують теплі, холодні, світлі і темні відтінки бежевого кольору. Ці поділу допоможуть модницям підібрати відповідний наряд, який буде поєднуватися з їх типом зовнішності.

Відтінки бежевого і їх поєднання

Якщо ви є яскравою представницеюосіннього кольоротипу зовнішності, то варто звернути увагу на спокійні і глибокі тони осіннього листя і деякі тони землі. А ось жінці «весна» підійдуть ніжні відтінки карамельної гами.

Наприклад, це може бути:

  1. Натуральний бежевий або нейтральний. (Серед них зустрічається ванільний, вершковий і пісочний).
  2. Світлий жовто-бежевий. Він асоціюється з легкістю і романтичністю. У діловому костюмі цього кольору ви, безсумнівно, розташуйте своїх партнерів до добрих і довірливих відносин. Його можна поєднувати з кольором фуксії, світло-рожевим, салатовим, яскраво-жовтим, морквяним, небесно-блакитним, бронзовим і фіалковим.
  3. Світлий зелено-бежевий або захисний. М'який прикордонний відтінок має легкий натяк на стиль мілітарі. Поєднується з такими ж теплими відтінками, як і сам.
  4. Персиково-бежевий. Він допоможе створити ніжний романтичний, але в той же час загадковий образ. У легкому літньому платті і сарафані можна відправитися на побачення або прогулянку, а ось мереживне вишукану сукню підійде для дуже важливого заходу.
  5. Світлий оранжево-бежевий. Деякі відносять його до коричневого кольору, проте він є бежевим, оскільки наближений до природного відтінку смаглявої шкіри. Він ідеальний для створення ділового та офісного стилю, однак, якщо його розбавити контрастними аксесуарами, то може вийти стильний повсякденний образ.
  6. Темний коричнево-бежевий. Незважаючи на свою насиченість, він все ж відноситься до теплого відтінку, який вписується в різні стилі. Прекрасно виглядає в дуеті з бархатистими квітами, такими як, кораловий, світло-рожевий, помаранчевий, бордовий, малахітовий, золотий, смарагдовий і синій.

Що ж стосується темних відтінків бежевого, то до них відносяться:

  • темно-сіро-бежевий;
  • темно-коричнево-бежевий;
  • оранжево-бежевий;
  • зелено-бежевий (наближений до захисного кольору або хакі).

Відтінки бежевого кольору 1

Відтінки бежевого кольору 2

Відтінки бежевого кольору 3

Відтінки бежевого кольору 4

Відтінки бежевого кольору 5

Відтінки бежевого кольору 6

Відтінки бежевого кольору 7

Відтінки бежевого кольору 8

Відтінки бежевого кольору 9