холодні відтінки

Стикаючись щодня з різними кольорами,далеко не всі люди можуть визначити, теплий це відтінок або холодний. Недосвідчений людина не зможе точно класифікувати той чи інший тон. Насправді завдання досить складна, оскільки в кожному кольорі, крім оранжевого, є як теплі, так і холодні відтінки. Але ж для модниць це вкрай важливо знати, щоб підібрати відповідний наряд до свого кольоротипу зовнішності.

Сьогоднішній огляд присвячується другий темі, а саме холодним квітам і відтінкам, і як їх розпізнати.

принципи визначення

Холодний подтон надають квітам такі відтінки як,білий, лимонно-жовтий, сірий, блакитний, синій і чорний. І тому, якщо в якомусь колорит помітні ці пігменти, то стає зрозуміло, що вони холодні.

холодні відтінки

У світі моди чисті кольори зустрічаються вкрайрідко, велика частина відтінків має властивість перетікати з одного в інший. Дизайнери застосовують змішані кольору, що робить процес визначення більш складним.

Наприклад, взяти холодний відтінок червоного. Якщо дивлячись на нього, простежується якась синюватий, темнуватий або сіруватий, то теплим його точно не назвеш. Тому якщо представниця одного типу зовнішності заявляє, що той чи інший колір їй не личить, то замінивши його на інший відтінок, обличчя оживе і зовнішність стане яскравішим.

Навіть сонячний жовтий може мати холоднийподтон, якщо замість помаранчевого переважає синюватий, яка і знижує «температуру». Наприклад, це може бути лимонний, місячний, жовто-металевий і солом'яний.

Жінки повинні правильно вибирати не тількипідходять до своєї зовнішності наряди, але і колір волосся. Напевно все колись експериментували і кардинально змінювали образ від брюнетки в блондинку, і навпаки. І багато хто потім дивуються, чому зміни їм не личить. І винні в цьому ми самі, оскільки підбираємо невідповідні нашому цветотіпу кольору. Щоб не було розчарувань, варто пам'ятати про те, що світлі холодні відтінки волосся, такі як, попелясто-русявий, білий, платиновий, русявий з блідо-жовтим відливом, підуть власницям такої ж «морозної» зовнішності.

Холодні відтінки 1

Холодні відтінки 2

Холодні відтінки 3

Холодні відтінки 4

Холодні відтінки 5

Холодні відтінки 6

Холодні відтінки 7

Холодні відтінки 8

Холодні відтінки 9