відтінки рожевого

Модниці з задоволенням використовують рожевий НЕтільки в одязі, але і в макіяжі, аксесуарах, взутті. У цій статті ми поговоримо про відтінки рожевого кольору, їх назвах і правила складання колірних комбінацій.

Види відтінків рожевого кольору

Всі кольори та відтінки діляться на три групи: теплі, нейтральні і холодні. Перша група має в своїй основі жовтий, червоний або помаранчевий подтон. Теплі тони викликають асоціацію з сонцем, влітку, теплотою. В основі холодних відтінків лежить синій, блакитний або сірий колір. Ці кольори асоціюються з прохолодою, взимку. Звичайно ж, це поділ не можна назвати точним, проте якщо покласти поруч кілька відтінків одного і того ж кольору, їх температура визначається досить легко. Таким чином, краще всього визначати теплоту або холодність відтінку в порівнянні з іншими квітами.

До теплих відтінків рожевого відносяться: персиковий, кораловий, лососевий.

Холодними відтінками рожевого є: сакура, блідо-червоний, бугенвиллия, барбі, алізариновий.

Влітку найбільш актуальними стануть яскраві«Цукерково-карамельні» відтінки рожевого - чисті й соковиті. Їх краще поєднувати з яскраво-жовтим, небесно-блакитним, яскраво-фіолетовим або трав'янисто-зеленим. На додаток до такого одягу вибирайте акуратний ляльковий макіяж - блискучі рожеві губи, світлі тіні, тоненька чорна стрілка по лінії росту вій (або широка кольорова). Звичайно ж, для офісу такий безтурботний образ не підійде, а ось для зустрічі з подругами або прогулянки по місту - в самий раз.

Для ділового одягу кращими відтінками рожевого є пастельні або приглушені - димчастий рожевий, перловий, саме, черепашковий, світло-кораловий.

Для вечірніх нарядів відтінок слід вибирати зурахуванням загального стилю і настрою образу. Для ніжних знадобляться м'які напівпрозорі відтінки, а сексуальності додадуть яскраві насичені тони рожевого кольору.

Одяг рожевого кольору елегантного крою виглядає дуже вишукано, при цьому взуття може бути як нейтрального, так і яскравого (лимонного, синього, сонячно-жовтого) кольору.

З чим поєднувати рожевий колір?

Світлі відтінки рожевого використовуються найчастіше для романтичних, ніжних образів. Вони відмінно поєднуються з будь-якими пастельними квітами і відтінками, а також з білим, сірим і чорним.

Темні відтінки рожевого кольору допоможуть створити чуттєвий, загадковий образ. Вони дуже добре поєднуються з глибокими, насиченими кольорами - синяво-чорним, глибоким смарагдовим, темно-коричневим.

Кращими кольорами-компаньйонами для розваги вважаються: сірий, коричневий, зелений, білий, жовтий, блакитний, чорний і фіолетовий.

Тепер ви знаєте як температурне розподілвідтінків рожевого, а й їх назви. А фото в нашій галереї допоможуть вам скласти найбільш виграшні колірні ансамблі з використанням відтінків рожевого кольору.

відтінки рожевого 1

відтінки рожевого 2

відтінки рожевого 3

відтінки рожевого 4

відтінки рожевого 5

відтінки рожевого 6

відтінки рожевого 7

відтінки рожевого 8

відтінки рожевого 9