колірні відтінки

Будь-який з трьох основних кольорів - червоний, жовтий ісиній, може мати теплі, нейтральні або холодні відтінки. Назви їх всіх навряд чи стануть в нагоді в житті, хіба що, якщо ви художник. Але знання основних з них обов'язково допоможуть у виборі одягу і створенні образу.

Холодні кольори і відтінки

Холодні відтінки кольорів завжди мають в своємускладі помітну частку синього або сірого кольору. Вони йдуть дівчатам цветотипов «літо» і «зима». При цьому «літнім» дівчатам краще вибирати димчасті, пастельні, приглушені відтінки, а «зимовим» - яскраві кольори та відтінки холодного спектра.

Найхолодніший колір - бірюзовий. Незалежно від відтінку, теплим він бути не може.

Холодні відтінки червоного - червоний, алізариновий,маджента; жовтого - лимонний; зеленого - бірюзовий; синього - блакитний; фіолетового - індиго; коричневого - Таупо; сірого - колір мокрого асфальту; рожевого - ультра-рожевий, попелясто-рожевий.

Теплі відтінки кольору

У складі теплих відтінків є жовтий або червонийтон. Для червоного кольору теплим відтінком буде морквяний, мандариновий; для жовтого - медовий, шафрановий; зеленого - салатовий; синього - небесний; фіолетового - орхідейне, ліловий; коричневого - пісочний; сірого - кварцовий; рожевого - гранатовий, рожево-ліловий, лососевий.

Теплі відтінки кольорів підійдуть для цветотипов «весна» і «осінь». Красу «весни» підкреслять світлі і м'які відтінки, а для «осінніх» дівчат найкращим вибором будуть яскраві, насичені відтінки.

Найтепліший колір спектра - помаранчевий. Він ніколи не буває холодним.

Найкраще комбінувати кольори і відтінки з однієї температурної гами. Змішання теплих і холодних відтінків в одному образі нівелює переваги кожного з них, привносячи дисбаланс і неохайність.

Нинішнього літа стилісти пропонують урізноманітнитимонохромні луки, підбираючи одяг і аксесуари не тон в тон, а різних відтінків одного кольору. Такі образи виглядають дуже стильно і в той же час елегантно.

Ще одним актуальним способом змішування відтінківє контраст. Для цього до основного відтінку додаються одне-два колірних плями контрастного кольору. Для визначення найбільш яскравого і чистого контрасту варто використовувати колірне коло. Просто проведіть пряму лінію від обраного відтінку через центр. Колір, на який потрапить лінія на другій стороні кола і буде протилежністю заданої.

Правильне поєднання відтінків кольору - справжнє мистецтво, якому, втім, цілком можна навчитися.

колірні відтінки 9

колірні відтінки 1

колірні відтінки 2

колірні відтінки 3

колірні відтінки 4

колірні відтінки 5

колірні відтінки 6

колірні відтінки 7

колірні відтінки 8