теплі відтінки

Щоб навчиться визначати «температуру кольору", необов'язково закінчувати художню школу або спеціальні курси. Цілком достатньо розуміти, що оточуючі нас кольору - це похідні жовтого, червоного і синього. Перші два кольори вважаються теплими, другий - холодним. Залежно від переважання того чи іншого виходять теплі або холодні відтінки.

У цій статті мова піде саме про теплих відтінках самих різних кольорів, і їх використанні в одязі, макіяжі, при фарбуванні волосся.

Кому підходять теплі відтінки?

На рівні інтуїтивного сприйняття теплі тониасоціюються з літом, сонцем і вогнем. Але, як не дивно, дівчатам з цветотипом зовнішності «літо» вони не підходять, а припадуть до лиця «осені» і «весни». Наприклад, осінні панянки в своєму гардеробі можуть використовувати:

  1. Найтепліший колір - помаранчевий, і його відтінки: мандариновий, гарбузовий, морквяний.
  2. Теплі тони зеленого це - жовто-зелений, трав'яний, фісташка, темно-оливковий і інші з жовтуватим або коричневим відтінком.
  3. Теплі відтінки коричневого кольору - це шоколадний, охра, ванільний, камелопардовий.
  4. Градації небесно-блакитного кольору, до речі, результат може вийти найнесподіваніший.
  5. І, звичайно ж, золотистий, цей відтінок найкращим чином підкреслює природну чарівливість «осені».

Волосся цветотипа «осінь» рідко потребуютьфарбуванні. І, як правило, стилісти не рекомендують таким жінкам розлучатися з настільки чудовим природним відтінком. Можна освіжити образ, додавши волоссю трохи яскравості і блиску, для цього підійдуть теплі відтінки каштанового, шоколадного, рудого кольору. Ця панель не порушить гармонію, а лише додасть волоссю сяйва.

Дівчатам з цветотипом зовнішності «весна» привиборі одягу, також необхідно уважно стежити, щоб відтінок був теплим. На таких жінках гармонійно виглядають: кремовий, персиковий, темно-грушевий, шафрановий, сапфіровий і інші.

теплі відтінки 1

теплі відтінки 2

теплі відтінки 3

теплі відтінки 4

теплі відтінки 5

теплі відтінки 6