теплі і холодні кольори

Правильний підбір колірної гами - запорука того,що одяг або косметика завжди будуть прикрашати вас. «Чужі» кольору можуть додавати віку, надавати шкірі нездоровий вигляд, некрасиво відтіняти волосся і очі. У той час як «ваша» палітра вигідно виділить шкіру, підкреслить природний рум'янець і пігмент губ. Щоб навчитися вибирати кольору під себе, необхідно розуміти, чим вони відрізняються.

Всі відтінки, які нас оточують, єпохідними від трьох основних кольорів: червоного, синього і жовтого. Змішання їх дає нам кольору другого порядку - помаранчевий, зелений і фіолетовий. А вже з їх допомогою можна отримати будь-який тон з спектра.

Як визначити холодні і теплі кольори?

Найпримітивніші класифікації пропонуютьвважати теплими відтінками всю жовто-оранжево-червону частину колірного кола, а холодними - синьо-зелено-фіолетове. Це не зовсім вірно, оскільки такі чисті кольори зустрічаються, як правило, тільки на картинках. На практиці ж все інакше: дизайнери одягу, наприклад, прагнуть використовувати цікаві, складні, змішані варіанти. Різниця між холодними і теплими відтінками кольорів в тому, який у кожного з них подтон: холодний синій або теплий помаранчевий.

Важливо розуміти і пам'ятати, що більш теплим або холоднішим може бути будь-який колір - синій, фіолетовий або червоний, і підбирати в кожному випадку відтінок індивідуально.

Які це - теплі кольори?

 1. У жовтому: гірчичний, обліпиховий, колір каррі, шафрановий, бурштиновий, сірчистої-жовтий, соняшниковий, медовий і колір яєчного жовтка.
 2. У червоному: цегляний, кораловий, мідно-червоний, вогненно-червоний, томатний, макове-червоний, кіновар, гранатовий і подібні.
 3. У зеленому: оливковий, хакі, грушевий, липовий, миртовий, колір зеленого горошку, лісової зелені і інші.
 4. У синьому: небесно-блакитний, Петроль, мурена, волошковий, бірюзовий, захисно-синій, морської хвилі і так далі.

Які це - холодні кольори?

 • У жовтому: лимонний, жовтий шартрез, солом'яний або палевий, і так далі.
 • У червоному: малиновий, винний, пурпурний, бордовий, вишневий, малиновий, рубіновий, алізариновий і інші.
 • У зеленому: смарагдовий, малахітовий, хвойний зелений, димчастий сіро-зелений, темно-зелений та інші.
 • У синьому: сапфіровий, кобальтовий, індиго, блакитно-синій, ультрамарин, льодово-блакитний.
 • </ Ol> Цветотип зовнішності і кольору

  Щоб визначити які, теплі або холодні, кольори в одязі вам підходять, необхідно зрозуміти, до якого з 4-х цветотипов ви ставитеся:

  весна. Теплий цветотип. У людей такого типу світла, прозора, бронзово-золотиста або кольору слонової кістки шкіра. Очі, як правило, сині, зелені або горіхові. Волосся можуть коливатися від світлого до шатена: це можуть бути солом'яні, медово-мідні або золотисто-каштанові кучері.

  осінь. Другий теплий цветотип. Шкіра - від прозоро-білою до злегка золотистої. Очі можуть бути як світло-блакитними, так і всієї золотисто-коричневої гами (бурштинові, карі, руді і так далі). Волосся у «осені» також включають в себе теплі відтінки: мідно-золотий, рудий і червоно-каштановий і їм подібні.

  теплі і холодні цвета1

  зима. Цей холодний цветотип відрізняється бездоганноюпорцелянової шкірою, яка майже завжди має блакитний подтон. Очі - всіх відтінків льодово-блакитного, сірого або карого (зустрічаються, втім, і зелені). Волосся завжди контрастні, темні (від густого каштанового до синьо-чорних).

  літо. Представники цього кольоротипу мають молочну,бліду або оливкову шкіру, але завжди з холодним подтоном. Очі «прохолодні»: сірі, сіро-блакитні, світло-зелені. Волосся можуть бути світло-русявим, так само з попелястим відтінком. Але навіть якщо у «літа» кучері темні, то «рижінкой» в них все одно немає - як і «зим», у них буде завжди простежуватися сріблясто-сіра основа.