з чим носити коротку шкіряну куртку

Коротка шкіряна куртка часто виконує в образішвидше декоративну роль, ніж функціональну. Проте, подібний одяг дуже популярна в сучасній моді. Укорочені моделі стильно акцентують струнку талію, бюст, а також модний гардероб. Крім того, короткі куртки - це завжди оригінально і незвично. Безумовно, укорочений фасон представлений не тільки шкіряними виробами. Однак моделі зі шкіри завжди продемонструють вашу витонченість і вишуканість. І все ж, маючи таку стильну штучку, як коротка шкіряна куртка, варто знати, з чим її носити.

На сьогоднішній день короткі шкіряні курткистають все більш універсальними. Цей модний тренд можна зустріти і в повсякденному моді, і в ділових луках, і в ансамблі з вечірнім вбранням. Наймоднішими образами з короткою шкіряною курткою вважаються поєднання з сукнею. Це може бути облягаючий фасон міні, вільний крій помірної довжини або пишне максі. Але в будь-якому випадку коротка куртка стильно завершить жіночний цибулю. Щоб урізноманітнити свій вибір, плаття можна замінити спідницею. Знову ж обрана модель може бути абсолютно різною - рік, сонце, пачка, тюльпан та інші. Крім того, стильним буде цибулю з короткою шкіряною курткою і джинсами. І в цьому випадку стилісти пропонують широкий вибір моделей брюк денім - бойфренди, скинни, укорочена класика, кльош.

Найкрасивіші короткі шкіряні куртки

Сьогодні великою популярністю користуються моделі з натуральної шкіри. Однак і якісні замінники не втрачають актуальності. Найкрасивішими вважаються такі фасони коротких шкіряних курток:

  1. Короткі шкіряні куртки з хутром. Оздоблення хутром - це завжди розкішно та вишукано, особливо, якщо декор натуральний.
  2. Лаковані короткі шкіряні куртки. Гарний блиск підкреслить жіночність і витонченість, а також додасть в повсякденний лук ошатну нотку.
  3. Короткі куртки під шкіру рептилій. Тисненням малюнок або принт зміїної або крокодилової шкіри - модний тренд, в якому ви завжди будете оригінальною і індивідуальної.

з чим носити коротку шкіряну куртку 1

з чим носити коротку шкіряну куртку 2

з чим носити коротку шкіряну куртку 3

з чим носити коротку шкіряну куртку 4

з чим носити коротку шкіряну куртку 5

з чим носити коротку шкіряну куртку 6

з чим носити коротку шкіряну куртку 7

з чим носити коротку шкіряну куртку 8

з чим носити коротку шкіряну куртку 9