Плаття в стилі Одрі Хепберн

Стиль Одрі Хепберн - жіночність і елегантність. Саме в цьому полягає секрет впізнаваності та популярності стилю відомої актриси, яким протягом багатьох років наслідують жінки всього світу.

Плаття актриси вважаються еталоном стилю. Костюми для кінофільмів, в яких знімалася зірка - творіння Юбера Живанши. Саме цей французький модельєр створив маленьке чорне плаття Одрі Хепберн для зйомок у фільмі «Сніданок у Тіффані». Відмінні риси суконь зірки, які роблять її образ вишуканим і елегантним - простота і легкість крою.

Основні елементи стилю

Плаття в стилі Одрі Хепберн - це, перш за все,чорні вбрання. Підкреслена простору крою дає можливість урізноманітнити образ і підкреслити достоїнства фігури: плаття на бретелях, або верх у вигляді корсета. Різна довжина рукава або плаття без рукавів. Вузька спідниця, що підкреслює жіночну фігуру або пишна спідниця середньої довжини. Горловина у вигляді квадрата або виріз-човник, який так любила Хепберн. Чорна сукня Одрі Хепберн популярно протягом декількох десятиліть і мода на нього, схоже, не пройде ніколи.

Юбер Живанши створював сукні актриси не тількидля кіно, але і для повсякденного життя. У 50-60-х роках минулого століття в моді були літні приталені сукні з пишною спідницею, сукні-футляри, спідниці-дзвіночок, сукні-сорочки. Пастельні тони, чорний, білий, блідо-рожевий - колірна гамма, яку вважала за краще актриса.

Улюблена взуття актриси - туфлі-човники на низькому каблуці і балетки. Така витончена взуття прекрасно доповнить сукні в стилі Одрі Хепберн.

Весільні сукні в стилі Хепберн

Найбільш відомим весільним вбранням вважаєтьсяплаття героїні Хепберн з фільму «Сабріна». Облягаючий ліф з вишивкою і довга пишна спідниця, незвичайне поєднання традиційно білого з квітковою вишивкою чорного кольору роблять цей наряд ефектним, розкішним і незабутнім.

Для власної церемонії Одрі Хепберн вибраласкромне, але не менш ефектне весільну сукню: коротке приталене політиці блідо-рожевого кольору, з круглим комірцем-стійкою, характерним для моди 60-х. Замість фати - косинка з того ж матеріалу, що і плаття. Цей наряд створив для своєї музи Юбер Живанши.

Плаття в стилі Одрі Хепберн 1

Плаття в стилі Одрі Хепберн 2

Плаття в стилі Одрі Хепберн 3

Плаття в стилі Одрі Хепберн 4

Плаття в стилі Одрі Хепберн 5

Плаття в стилі Одрі Хепберн 6

Плаття в стилі Одрі Хепберн 7

Плаття в стилі Одрі Хепберн 8

Плаття в стилі Одрі Хепберн 9