пальто в стилі Одрі Хепберн

Знаменита актриса 50-х і одна з найкрасивішихжінок двадцятого століття Одрі Хепберн вже в середині своєї зоряної кар'єри була визнана законодавицею моди. І не дивно. Адже елегантності, витонченості та високому відчуттю стилю Одрі можна тільки позаздрити. Всякий раз, вийшовши на камеру або просто на сімейну прогулянку, Хепберн дивувала своїх шанувальників витриманістю нарядів, але в той же час оригінальністю і індивідуальністю підходу в створенні образів. Одними з найпопулярніших предметів гардероба Одрі Хепберн стали її пальто, які і понині вважаються для багатьох дизайнерів еталоном успішної моделі. Треба відзначити, що фасони пальто актриси, яких налічувалося три види, вже давно узаконено, як власний стиль. Тому на сьогоднішній день багато модниць часто розшукують пальто саме в стилі Одрі Хепберн.

Модель пальто Одрі Хепберн

Найвідомішою моделлю визнано стильнепомаранчеве пальто Одрі Хепберн. Воно має досить зручний прямий крій, легку застібку і довжину по коліно, яка дозволяє поєднувати його з будь-якою повсякденним одягом.

Найелегантнішим Одрі Хепберн вважала своєпальто, яке в основному призначалося для поїздок і гастролей. Дійсно ця модель має красивий приталений силует, а поділ виконаний у вигляді дзвону, що відмінно підкреслює жіночність.

Остання представлена ​​модель пальто ОдріХепберн досить проста. Багато стилісти вважають цей фасон ненав'язливим і комфортним. Проста застібка на великі гудзик і злегка приталений крій відмінно підходять для повсякденного носіння і проведення дозвілля.

Крім усього іншого, хочеться звернути увагу,що все пальто Одрі Хепберн мають довжину міді і укорочений рукав. Знаменита ікона стилю 50-х носила пальто в поєднанні з довгими рукавичками і нерідко доповнювала образ кокетливими головними уборами.

На сьогоднішній день пальто в стилі Одрі Хепберн,звичайно, трохи видозмінені. Стилісти представляють також коротші фасони і цікаві рішення в застібках. Проте основні вимоги до моделей пальто витримуються строго. Це завжди двобортні полички, великі гудзики і пологий комір або стоечка.

пальто в стилі Одрі Хепберн 1

пальто в стилі Одрі Хепберн 2

пальто в стилі Одрі Хепберн 3

пальто в стилі Одрі Хепберн 4

пальто в стилі Одрі Хепберн 5

пальто в стилі Одрі Хепберн 6

пальто в стилі Одрі Хепберн 7

пальто в стилі Одрі Хепберн 8

пальто в стилі Одрі Хепберн 9