Жіноча тепла піжама

Більше третини свого життя ми проводимо уві сні. Саме тому кожна поважаюча себе жінка повинна подбати про гідне нічному гардеробі. Це можуть бути нічні сорочки, сорочки, піжами і т.д. Причому важливо підібрати моделі для різних випадків і настрою. Сьогодні в магазинах можна знайти безліч варіантів нічних комплектів. Так що з вибором у вас точно не буде проблем.

А в даній статті мова піде, мабуть, про найактуальніші на сьогоднішній момент моделях одягу для сну - зимових піжамах, в яких вам буде не тільки зручно спати, а й тепло.

Моделі теплих жіночих піжам

Залежно від того, для кого і коли ви збираєтеся надягати теплу піжаму їх можна поділити на:

  1. Затишні піжами з дитинства. Зручні і дуже теплі махрові або фланелевіжіночі піжами дозволять вам знову відчути себе безтурботною дитиною. Їх особливість полягає в тому, що такі піжами не хочеться знімати. І не треба! Побалуйте себе на вихідних і організуйте сніданок в ліжку, читайте книги або займіться рукоділлям.
  2. Піжами-комбінезони. Спеціально для любителів експериментівіснують піжами-комбінезони, зшиті з цільної матерії. Відсутність гумок і гудзиків на таких піжамах зробить ваш відпочинок ще більш приємним. Також така модель ідеально підійде для дітей.
  3. Елегантні моделі теплих піжам для жінок. Якщо для вас є важливим виглядати жіночноі елегантно не тільки на роботі, але і вдома в колі сім'ї або наодинці з собою, або якщо ви хочете порадувати коханого чоловіка, підберіть для себе жіночу зимову піжаму пастельних тонів з мереживною обробкою. Безумовно, для особливих випадків це обов'язково повинна бути шовкова піжама, але взимку спати в такій моделі щодня не дуже комфортно, тому краще підібрати вовняну піжаму або модель з щільного якісного бавовни.

Жіноча тепла піжама 1

Жіноча тепла піжама 2

Жіноча тепла піжама 3

Жіноча тепла піжама 4

Жіноча тепла піжама 5

Жіноча тепла піжама 6

Жіноча тепла піжама 7

Жіноча тепла піжама 8

Жіноча тепла піжама 9