піжама комбінезон

Життя сучасних дівчат настільки динамічна,наповнена подіями і важливими справами, що про вільний час мріяти не доводиться. У ті рідкісні години, коли можна дозволити собі розслабитися на ліжку, прихопивши з собою улюблену книгу або журнал, хочеться відчувати себе комфортно. А для цього потрібна не тільки відповідна обстановка, але і зручна домашня одяг. Звичайно, спортивний костюм або халат - це практично, але ж і вдома хочеться виглядати привабливо. Відмінним рішенням може стати піжама-комбінезон для дорослих, в якій можна не тільки спати, а й проводити дозвілля. Він являє собою цілісний сліп з довгими штанинами і рукавами. Застібатися така піжама може блискавкою або кнопками. Більшість моделей мають глибокий капюшон з стягуючі кулиской, а також кілька містких накладних кишень.

Геніальне - просто!

Такий вид одягу для сну спочаткурозроблявся для дітей, і сьогодні його вибирають мами, які турбуються про те, що вночі перевертався малюк може скинути ковдру, а комбінезон, що закриває груди і спинку, не дозволить замерзнути. Чому б не запозичити цю ідею, поповнивши гардероб дорослих такий практична річ? Вперше таке рішення прийшло в голови китайських дизайнерів. З їх легкої руки домашні піжами-комбінезони у вигляді тварин стали випускати і для дівчат. Запам'ятати, як називається піжама-комбінезон (або, як їх ще називають, «тварини» піжами), нескладно - кігурумі. З кожним днем ​​популярність цієї оригінального одягу для сну зростає. Особливо кігурумі припали до душі дівчатам-тінейджерам. Забавні звірятка, в яких легко перетворитися, надівши піжаму-комбінезон, виявилися настільки затребуваними, що вийшли за рамки спалень. Сьогодні дівчат в таких нарядах можна побачити на піжамних вечірках, а деякі навіть готові хизуватися в піжамах-комбінезонах по міських вулицях. Яскрава піжама-комбінезон настільки незвичайна, що навіть при погляді на фото викликає непідробний інтерес. Так і хочеться поповнити гардероб цієї стильної і зручної новинкою! Ця комфортний одяг допоможе позбутися обридлих в'язаних кофтинок, шкарпеток, розтягнутих светрів і спортивних штанів, які зазвичай носять вдома. Бавовняні, фланелеві, флісові піжами-комбінезони - це спокійний сон і наповнений позитивними емоціями дозвілля.

Вибираючи теплу жіночу піжаму, яка ніколи небуде доставляти клопоту ночами, навіть якщо уві сні ви ворочаєтеся, дівчата, звичайно ж, керуються власними уподобаннями. Якщо вибір забарвлення і матеріалу піжами-комбінезона може бути заснований на особистому смаку, то його якість, акуратність швів і крою - це показники абсолютні. Жодна навіть сама модна піжама, якість якої не відповідає нормам, не зможе забезпечити своїй власниці належний рівень комфорту.

піжама комбінезон1

піжама комбінезон2

піжама комбінезон3

піжама комбінезон4

піжама комбінезон5

піжама комбінезон6

важливі нюанси

Забавна піжама-комбінезон з вушками, ріжками абогребенем на капюшоні, стане чудовою альтернативою повсякденному домашньому одязі, але спати в ній не дуже зручно, адже кожна додаткова деталь (а в кігурумі їх чимало) буде доставляти дискомфорт. Крім того, в таких моделях спереду вшита довга застібка-блискавка, що теж не свідчить на користь зручності, якщо мова йде про одяг для сну. Якщо ви плануєте використовувати піжаму-комбінезон за прямим призначенням, варто зупинити вибір на лаконічних моделях із застібкою-кнопкою в області горловини. Найчастіше такі піжами-комбінезони випускаються в єдиному розмірі one size, тому купувати виріб без примірки не рекомендується. І дуже широкий, і занадто вузький варіант - не найкраще рішення.

піжама комбінезон7

піжама комбінезон8

піжама комбінезон9

піжама комбінезон10

піжама комбінезон11

піжама комбінезон12

піжама комбінезон13

піжама комбінезон14

піжама комбінезон15