піжама панда

Японія прийшла до нас не тільки з кімоно, чайноїцеремонією і чудовими роботами Хаяо Міядзакі. Кігурумі - костюми звірів і героїв мультфільмів - стали шалено популярними в країнах Європи. І піжама-панда, напевно, найпопулярніша з них.

Що це таке?

Кігурумі в Японії називають артистів, одягнених вповний костюм персонажа або звіра. Їх часто залучають для роботи з дітьми в великих торгових центрах, уявлень в тематичних парках і фестивалях аніме. Сам костюм називається так само, як і артист.

Вже у нас кігурумі стали використовувати, як піжаму. Спочатку він для цього не передбачався. Просто ходити на вулиці в такому незручно, а вжитися в дивну і смішну роль милого звірка - дуже хочеться. Так і адаптували їх під домашній одяг.

Кігурумі мають вигляд комбінезона з капюшоном, на якому розташовані очі і вушка. Ззаду мило і зворушливо пришитий хвіст. Особливості

Костюм-піжама панда хороший саме своєюбагатофункціональністю. У ньому можна і займатися домашніми справами (для цього потрібно підбирати не дуже об'ємний варіант), спати або просто валятися перед телевізором.

Виробляються майже всі костюмчики з флісу -приємного, м'якого і теплого матеріалу. З цим пов'язана ще одна його перевага - в зимові холоди в ньому буде особливо затишно і тепло. Фліс прекрасно поводиться при пранні, річ довгий час зберігає вид нової. Костюм зручно застібається попереду на блискавку або гудзики.

моделі

Видів тварин костюмчиків безліч. Одні з найбільш популярних: піжама у вигляді панди королівської (біла з чорним) або червоної панди. Останню, через те, що сама панда не поширена в нашому кліматі, багато часто плутають з єнотом або лисицею.

Зазвичай кігурумі виглядають, як комбінезон, але для зручності домашнього використання виробники випускають їх і у вигляді комплекту: брюки і кофта на змійці з капюшоном.

Літній варіант - комбінезон-піжама панда з тонкого флісу. У цій моделі короткі штани-шорти вище коліна і короткий рукав. Ну і, звичайно, капюшон.

Для всієї родини

В силу шаленої популярності, кігурумі можназнайти для всіх. Жіноча піжама-панда - відмінний варіант на подарунок для подруги або сестри. Практично всі моделі йдуть як унісекс - підходять як для чоловіків, і для жінок. Відмінність може бути в додаткових вишукуваннях моделі (наприклад, сердечках на колінах). Особливо мило виглядають дитячі піжами-панди.

піжама панда1

піжама панда2

піжама панда3

піжама панда4

піжама панда5

піжама панда6

піжама панда7

піжама панда8

піжама панда9