піжама єдиноріг

З самого дитинства кожен з нас хотів хоча б намить, на деяку мить опиниться в казці, в фантастичному світі, де оживають всі наші мрії, нереальне стає реальністю. І нехай скептики кажуть, що це неможливо, тож навіщо витрачати свій час на те, що ніколи не стане дійсністю. Ті, хто все ще вірять, що навіть самий звичайний день можна перетворити в диво, знають: для цього потрібно так мало. Казка складається з дрібниць і однієї з її складових може стати звичайний одяг. Особливо, якщо це піжама із зображенням милого єдинорога, того самого істоти, який може виконувати навіть найпотаємніші бажання.

Жіноча піжама-комбінезон «Єдиноріг» або кігурумі

Спочатку неймовірно гарний одяг для сну ззображенням улюблених мультяшних персонажів створювалася для малюків. Не так давно світ побачили кігурумі, повнорозмірний костюм, який може служити і піжамою, і домашньої одягом. Найцікавіше, що в Японії в такому одязі багато не соромляться з'являтися на вулиці. Мало того, організовуються вечірки, дрес-код яких - це забавні піжами.

Найголовніше в такому комбінезоні те, що в ньомуне тільки тепло, затишно, але і відчуваєш себе привабливо. А тому, якщо в самий несподіваний момент до вас хтось нагряне в гості, не потрібно бігати по квартирі в пошуках підходящої для зустрічі друзів одягу. На вас буде наймиліша в світі піжама-костюм у вигляді єдинорога, краса якої не може не викликати посмішку навіть у самого похмурого людини.

невеликі нюанси

На сьогоднішній день, які тільки не зустрінешпіжами-Единорожки: і з опуклим животиком, і з великими вушками, і величезним м'яким рогом на капюшоні. Все це, безсумнівно, додає особливого шарму одязі, але, погодьтеся, спати в ній буде не дуже зручно. Віддаючи перевагу цьому костюму, важливо пам'ятати про те, що в ньому вам навряд чи вдасться міцно заснути, а тому піжаму «Єдиноріг» з будь-якими об'ємними деталями краще носити як домашній одяг.

Якщо вже припала до смаку звичайна піжама, що складається зі штанів і кофти, які декоровані невеликим зображеннями казкової конячки, тоді вона нітрохи не завадить вам заснути.

Важливо пам'ятати про правильний вибір матеріалу, зякого створена одяг для сну. В першу чергу, це повинна бути натуральна тканина, завдяки якій шкіра не буде свербіти, а тіло зможе дихати. Якщо вже в складі і є синтетика, то її зміст не повинен перевищувати 15%.

піжама едінорог1

піжама едінорог2

піжама едінорог3

піжама едінорог4

піжама едінорог5

піжама едінорог6

піжама едінорог7

піжама едінорог8

піжама едінорог9