піжама кігурумі

Кігурумі, якщо дослівно перекладати з японської,звучить як «ростовая лялька». Ці незвичайні і забавні піжами кігурумі досить часто можна побачити на артистів, які зображують різних тварин з казок, мультиків і аніме.

Японці пішли ще далі, і у них з'явилосяокремий напрямок в моді, яке в якості повсякденного одягу використовує такі піжами. У нас kigurumi теж досить швидко завойовують популярність серед молоді. Японська піжама кігурумі буде хорошим подарунком для неординарної особистості.

Як вибрати кігурумі?

Досить часто піжама у нас асоціюється зі сномі теплою ковдрою. У ній ми можемо провести вдома цілі вихідні. Але ось дизайнери з Японії вирішили, що такий банальний комплект потрібно урізноманітнити і в результаті на світ з'явилися піжами кігурумі.

Назва незвичайне, а ось вид у такий піжамивельми кумедний. Вибираючи жіночу піжаму кігурумі, потрібно обов'язково звернути увагу на тканину, з якої вона зроблена. Зазвичай це велюр або фліс, також зустрічаються піжами з велософта і поліестеру. Якість важливо, оскільки від того, наскільки правильно обраний матеріал, буде залежати ваш комфорт при носінні піжами. Тканина повинна бути приємна для шкіри. Ну і, звичайно ж, зверніть увагу на зростання.

Жіночі кігурумі хороші тим, що їх можна одягатив якості піжами на голе тіло, але також можна і надіти поверх одягу для того, щоб стало тепліше. Ну а якщо ж належить костюмована або піжамна вечірка, то ця річ просто необхідна.

Які бувають кігурумі?

Такі піжами виробляються як для дітей, так ідля дорослих. І кожна з них виглядає вельми кумедно. Але у всіх є одна спільна властивість: якщо піжама пошита якісно, ​​то вона дуже зручна, в такому вбранні здорово влаштуватися ввечері в кріслі з книжкою або просто приємно провести час вдома.

Кігурумі для дівчат шиються в формі комбінезона,має вільний крій. У такого одягу обов'язково є капюшон, на якому зображена смішна пика тварини. Зазвичай тварини зображені в стилі аніме і у них величезні добрі очі.

Є два види таких піжам за кроєм, одна зяких може бути довга, на повний зріст, зі штанами і рукавами. Але є також і варіанти, виконані у вигляді невеликих шортів і з коротким, в кілька сантиметрів, рукавами.

Модні тренди

У будь-якому одязі є модні тренди і ці піжами,звичайно ж, не виняток. Піжами кігурумі в образі єдинорога для дівчат є, поряд з образом лемура, наймоднішими. А на підтвердження того, що такі речі популярні, можна спостерігати цілі фестивалі kigurumi в Японії, а також в Канаді та Америці. Адже цей одяг запросто може перетворити вас в ведмедика або милого пінгвіна, а може зробити з вас смішну зебру або забавного дінозваріка.

Незвичайне використання

Що ще можна сказати про кігурумі? Це те, що піжаму дійсно стали використовувати вельми незвично. Тепер це тренд гірськолижних курортів, де її одягають зверху на теплий костюм або костюм для сноуборда. І такий одяг, завдяки своїм властивостям утримувати тепло, служить відмінним доповненням до обов'язкового комплекту на спусках.

Одна людина в такому вигляді виглядає кумедно, але група сноубордистів в кігурумі, мчащаяся по схилу - видовище феєричне. Такий спуск викликає посмішку всіх оточуючих і надовго піднімає настрій.

Для різних фестивалів і вечірок такі піжамитеж незамінні, оскільки вони здатні дуже швидко створити потрібний образ. Ви можете виглядати грайливо і мило, але також можете проявити себе, одягнувшись страхітливим (в міру, звичайно) тигром.

піжама кігурумі1

піжама кігурумі2

піжама кігурумі3

піжама кігурумі4

піжама кігурумі5

піжама кігурумі6

піжама кігурумі7

піжама кігурумі8

піжама кігурумі9