Піжама для вагітних

Міцний сон є запорукою гарного настроюі бадьорості протягом усього дня. Саме тому багато людей присвячують багато часу вибору матраца, подушок і постільної білизни. Не стала винятком і одяг для сну. Сучасні виробники домашнього одягу випустили цілі колекції піжам, сорочок та інших комплектів для сну.

З особливою уважністю потрібно вибирати піжамидля вагітних. Вони повинні не тільки відповідати стандартам якості тканини, але і мати зручний крій, не стискує руху і не перелавлівающій животик. Вагітна жінка повинна відчувати себе в піжамі затишно і комфортно, шкіра повинна дихати, а тканина - буквально «пестити тіло».

Як вибрати піжаму для вагітних і годуючих?

Жінки, які вже народили, або тількизнаходяться в положенні, мають певні особливості тіла, які обов'язково потрібно враховувати при виборі піжами. Обтягуючі короткі шорти, облягаючі майки для сну і сексуальні пеньюари краще не надягати - вони не подарують бажаного комфорту і можливо викличуть у жінки комплекси щодо фігури. Підберіть комплект з вільної майки і штанів або бриджів. Не зайвим стане халатик, що йде в комплект до набору. Його можна буде накинути рано вранці, коли ще лінь переодягатися, а улюблений кличе на кухню випити чашечку чаю.

Годуючим матусям знадобляться піжамні комплекти зпрочиняє розрізами на грудях. Завдяки наявності таких розрізів можна буде без праці дістати груди щоб погодувати вашого малюка, не обнажаясь при цьому.

Тканина для жіночої піжами

Одяг для сну для вагітних повинна виконуватися з натуральних дихаючих тканин і з мінімальними добавками синтетики. Кращими тканинами для піжами є:

  • шовк і атлас;
  • фланель;
  • бавовна;
  • футер.

Для холодів підійде піжама для вагітних, виконана з м'якої махрової тканини. Така піжама добре зігріває і дуже практична в шкарпетці.

Піжама для вагітних 1

Піжама для вагітних 2

Піжама для вагітних 3

Піжама для вагітних 4

Піжама для вагітних 5

Піжама для вагітних 6

Піжама для вагітних 7

Піжама для вагітних 8

Піжама для вагітних 9