Ліфчики для підлітків

Ця стаття адресована саме тим мамамдорослішають дочок, у яких вже назріло питання: «Як правильно вибирати ліфчики для підлітків?». Адже не дарма так популярна приказка: «Діти ростуть повільно, а виростають швидко». Начебто ще недавно ваша дівчинка була маленькою лялечкою з пухкими щічками, але ось уже бантики і плюшеві ведмедики лежать забуті в кутку - настав час змін! Кому ще прищепити вміння правильно вибирати нижню білизну, що не мамі ?!

Завдання по-справжньому турботливої ​​матері - НЕпропустити момент, коли дочка почне перетворюватися в підлітка. Ви, напевно, здивуєтеся, але якщо поставити в пошуковику фразу «ліфчики для підлітків», одним з перших результатів буде посилання на форум з питанням: «Як сказати мамі, щоб вона купила ліфчик». Тому як би ви не були зайняті, завжди намагайтеся підтримувати довірчі відносини зі зростаючою дочкою - адже це чудово, якщо саме до вас вона прийде з першої боязкою проханням: «Мама, а адже мені вже пора купити ліфчик».

Отже, з якого віку дівчинці вже можезнадобитися ліфчик для дівчинки-підлітка? Зазвичай це 12-13 років, але, природно, тут все дуже індивідуально. Для дівчаток з раннім статевим дозріванням бюстгальтер може стати звичайною деталлю білизни і раніше. А є й такі підлітки, у яких особливої ​​необхідності в ліфчику немає ще довго, але, як правило, і в цьому випадку дитина просить купити бюстгальтер хоча б тому, що його вже стає дуже актуальною. Навіть якщо ви вважаєте, що в її випадку ця деталь абсолютно зайва, не смійтеся і утримайтеся від коментування «прищиків» - підлітки дуже вразливі. Краще купити річ, яка, можливо, не знадобиться дитині, ніж зіпсувати з ним довірчі, душевні відносини. Нехай донька сама спробує і вирішить, чи потрібен їй підлітковий ліфчик чи ні.

ліфчики підліткові

Отже, з чого почати при виборі бюстгальтерів для дівчинки-підлітка? Найменший наявний у продажу розмірбюстгальтера - нульовий, обхват грудей при цьому повинен бути не менше 65-68 см. Якщо такого обсягу грудної клітини у дитини ще немає, можна звернути увагу на еластичні топи. Зараз вони широко представлені в продажу, але ідеальний варіант - безшовна білизна з м'якого бавовняного трикотажу.

Намагайтеся не купувати для підлітківбюстгальтери дорослих моделей - віддайте перевагу білизні, пошите з урахуванням дитячої фізіології. Ліфчики з кісточками і близько розташованими чашечками не для них! Прийде ще час сексуальних комплектів, а зараз це загрожує микротравмами молочних залоз, що дуже небезпечно в момент їх формування. Найголовніше - обов'язково стежте за тим, щоб бюстгальтер для підлітка завжди відповідав актуальному розміром, змінювався в міру зростання грудей. Це необхідно для формування правильної форми молочних залоз. І віддайте перевагу білизні з бретелями - бюстгальтери без підтримки можуть віджимати лімфовузли.

Мода - це чудово, але основні вимоги, якими потрібно керуватися при виборі підліткового ліфчика це:

  • матеріал з натуральних тканин, бажано, безшовний;
  • Ліфчики для дівчаток підлітків

  • правильно підібраний розмір: бюстгальтер не впивається в тіло, груди не нависає над чашечками;
  • комфорт і зручність в носінні: бюстгальтер повинен підтримувати груди, але при цьому не повинен заважати рухам, диханню.

Тому наша порада - виділіть час на похід здочкою по магазинах, щоб не поспішаючи переміряти різні варіанти ліфчиків для підлітків і вибрати разом з нею саме такий, який не тільки задовольняє всім вимогам правильного вибору білизни, але і сподобається вашій дитині. А закінчити похід можна чаюванням в кафе з тістечками і душевною бесідою двох по-справжньому близьких людей.