як стати емо

Як протест проти догм суспільства споживання в 20столітті виникли різні молодіжні субкультури, які, як правило, лякають батьків підлітків, особливо тих, хто з жахом спостерігає за своїм перевтілюється дитиною. Це не завжди правильно і виправдано: для початку потрібно розібратися в суті того чи іншого молодіжної течії, поговорити відверто зі своєю дитиною, а потім вже робити висновки. Одна з таких сучасних молодіжних субкультур емо зародилася ще в 80-і роки на Заході і підтримувала особливий музичний напрямок, близький до панку. Як і будь-яке інше молодіжна течія, воно дозволяє підліткам самовиражатися за допомогою одягу, зачіски, музики.

образ емо

Одяг емо зазвичай виражена в двох контрастнихкольорах, найчастіше, це рожевий і чорний. Футболки, блузки з яскравими принтами, ганчіркові кеди, смугасті гетри або вузькі джинси, широкий ремінь із заклепками, сумка через плече - ось типовий образ емо-підлітка. Доповнюють його косий чубчик, дитячі шпильки і бантики у волоссі у дівчаток, світла шкіра і яскраво-нафарбовані очі. Підлітки, які відносять себе до цієї субкультури, непогано ставляться і до пірсингу, проколюючи собі все, на що вистачить фантазії і сміливості. Музику, що слухають емо, можна сміливо віднести до пост-хардкору або поп-панку, але суть пісень одна - любов, біль і смерть.

Як стати емо?

Якщо вірити представникам субкультури, то емо -це, перш за все, внутрішній стан душі людини. І щоб зануритися в їхній світ, мало одягнути відповідний одяг і обстригти чубок. Підлітки дають досить прості і наївні поради, як стати дівчинкою емо або емо боєм:

  • не боятися висловлювати свої почуття: плакати навзрид, голосно сміятися;
  • не залежати від думки суспільства;
  • бути відкритим для оточуючих, але все-таки частина внутрішнього світу залишати при собі (саме це символізує чубчик, що прикриває підлогу особи);
  • часто і багато фотографувати;
  • слухати відповідну музику.

Якщо ж підходити до питання серйозно, а непіддаватися модному віянню, то спочатку краще ознайомитися з історією молодіжної субкультури емо, почитати тематичні форуми, присвячені їй, зрозуміти, наскільки ваш внутрішній світ схожий з ідеями і думками представників чорно-рожевого течії.

Символіка та атрибутика емо

Як і всі субкультури, емо мають свої,характерні тільки їм, знаки і символи. Основними атрибутами, за якими можна сміливо визначити підлітка емо, є сумка через плече, безліч значків, яскраві браслети або напульсники, різнокольорові намиста, ну і довершення образу - м'який іграшковий ведмідь, у якого дуже часто розпореним живіт зашитий грубими нитками.

атрибутика емо

Символами емо вважаються череп з кістками, рожеве серце, пістолет чорного або рожевого кольору, чорна п'ятикутна зірка на рожевому тлі.</ P>

Психологія емо

Як вже говорилося вище, для емо головне -вираз емоцій. Досить часто дівчатка і хлопчики цієї субкультури ранимі і депресивні люди. Основні почуття, якими живуть емо - це любов, туга, самотність. І, якщо підліток задається питанням: «Що потрібно щоб стати емо?», То для початку йому потрібно задуматися саме про ці емоціях, чи здатний він їх переживати день у день. Вважається також, що представники цього молодіжного течії здатні гостріше і глибше відчувати, щирою співпереживати.

Батьки, чия дитина приєднався до чорно-рожевоюсубкультурі, повинні пам'ятати про суть світовідчуття емо-підлітків, не тиснути на нього і ні в якому разі не лаяти за такий сміливий вибір. Прийде час, і він сам розбереться в правильності свого рішення, а можливо просто «виросте» з даного способу.