шкільна форма для дівчаток підлітків

Природним бажанням для дівчаток підлітковоговіку є бажання виділитися. Як правило, в цьому віці засобом досягнення мети є макіяж, зачіска і одяг. Однак, введена в багатьох школах форма і вимоги до зовнішнього вигляду, не дозволяють розгулятися підліткової фантазії і багато хто з дівчаток розчаровуються, носячи спідниці, блузки та піджаки, які їм не до душі. У цій статті ми представимо шкільну форму в іншому світлі, показавши, що вона може бути не тільки правильної і зручною, але і стильною, і відповідає останнім модним тенденціям.

Модна шкільна форма для дівчаток

У поточному 2013 року дизайнери вже встигли продиктувати основні тренди. Ми відберемо з них ті, які будуть не тільки актуальними, але і доречними в стінах школи.

  1. колір: пастельні тони, чорні і сині відтінки, а також традиційний білий.
  2. фактура: плісировка.
  3. Принт: клітина.

Використовуючи всього кілька тенденцій втрадиційних моделях шкільної форми для дівчаток і обігруючи їх додатковими аксесуарами, будь-яка школярка-підліток зможе проявити свою індивідуальність в одязі і, разом з тим, не викликати на себе гнів педагогів.

спідниця

Колекції осіннього сезону повні аскетичнихваріантів одягу, силуети якої будуть цікавими для школярок. Так, спідниця в шкільній формі для дівчаток може бути не тільки строгою спідницею-олівцем до коліна, але і плісировкою аналогічної довжини. Забарвлення спідниці переважно чорного, синього або сірого кольорів. Втім, цілком прийнятним варіантом для школи може стати плісирована спідниця бежевого кольору. Вона може бути доповнена невигадливою принтом, приглушених тонів.

блузка

У модній шкільній формі для дівчаток цікаво буде виглядати блузка сорочкового типу. Це ще один доказ того, що мода повертається, адже такі блузи носили і мами сучасних підлітків.

Більш жіночним варіантом блузи будуть моделі зрукавами ліхтариками або ж зав'язками на шиї у вигляді банта. Таку тенденцію як велика кількість напівпрозорого шифону використовувати в блузах для шкільної форми не потрібно.

плаття

У шкільній формі для дівчаток сукні інодіє центром уваги. У 2013 році строгі силуети суконь є актуальними. Для шкільної форми прийнятні однотонні сукні, але з акцентом на комір. Він може мати незвичайну форму або ж бути контрастного кольору. Якщо плаття повністю однотонне і наближене до класичного стилю, школярки можуть звернути увагу на аксесуар у вигляді комірця або прикраси під комір. З аксесуарами потрібно бути обережними, вони не повинні переливатися всіма кольорами веселки або виблискувати кількістю каменів.

Також плаття в шкільній формі для дівчаток можна доповнити фартухом контрастного кольору або жилетом.

шкільна форма для дівчаток підлітків 2

шкільна форма для дівчаток підлітків 3

шкільна форма для дівчаток підлітків 4

шкільна форма для дівчаток підлітків 5

шкільна форма для дівчаток підлітків 6

шкільна форма для дівчаток підлітків 7

шкільна форма для дівчаток підлітків 8

шкільна форма для дівчаток підлітків 9

шкільна форма для дівчаток підлітків 10