стрижки для дівчаток підлітків

Сучасні модні стрижки 2013 роки дляпідлітків дівчаток повинні бути не тільки практичними, як цього б хотілося їх мамам, але і стильними. Адже дівчина-підліток - це вже маленька леді, якій хочеться виглядати привабливо і незвично. Мама в підлітковому віці може стати або подругою, або подобою Цербера, який думає виключно про шкільної успішності. Але ж це не про вас, правда? Тоді давайте знайомитися з тим, які зачіски для дівчаток-підлітків сьогодні в тренді світового перукарського мистецтва.

Довге волосся

Розкішні довге доглянуте волосся ніколи невийдуть з моди. Саме вони надають дівчині особливий шарм і легку загадковість. Крім того, довжина дозволяє робити різноманітні зачіски хоч кожен день. Єдина умова - щоденний догляд, інакше шикарна шевелюра ризикує перетворитися на подобу клоччя.

В тренді різко окреслені форми і виразнілінії. Ідеально рівна чубчик, яка злегка прикриває брови, додає строгості, але дівчині-підлітку це зовсім не зашкодить. Кінці можуть бути як однієї довжини, так і ретельно профільованими. Свої лідерські позиції вже кілька років поспіль утримує стрижка каскад для підлітків. І якщо раніше ця стрижка була прерогативою дівчат, то сьогодні її запозичили і юнаки, що носять подовжені стрижки. Варіант без чубчика теж має право на існування. Пасма, що обрамляють обличчя, можуть відрізнятися довжиною на кілька міліметрів і навіть сантиметрів (ефект «рваних» волосся).

Волосся середньої довжини

Для такої довжини найбільш популярні варіанти -це каре, боб і їх різновиди. Ці стрижки надають великі можливості для того, щоб робити гарні зачіски для дівчаток-підлітків на кожен день. Відмінно такі стрижки для підлітків виглядають з чубчиком (з рівним зрізом або косою). Класична дугоподібна чубчик не здає позицій. Зверніть увагу на асиметричні стрижки. Це відмінне рішення для сміливих дівчат, які не бояться експериментів. Саме таку зачіску час від часу демонструє шанувальникам поп-діва Ріанна.

Якщо волоссю мало природного обсягу, рвана стрижка з подобою шапочки на голові впорається з цим завданням. При цьому образ буде бешкетним і бунтарським.

Коротке волосся

Завзяті і нескладні в укладанні короткі стрижкидля підлітків-дівчаток підійдуть невисоким струнким дівчатам, які ведуть активний спосіб життя. Сьогодні найбільш популярною вважається стрижка Пікс. Скуйовджена шапочка волосся дивно поєднується з коротко стриженої потиличної і скроневими областями.

Укладати короткі стрижки - одне задоволення. Варіантів так багато, що стануть у пригоді і муси, і гелі, і фен. Оригінально виглядає зачіска на короткому волоссі, покладених за допомогою гелю і пальчикової насадки фена. Спрямовані в різні боки тонкі прядки - це стильно, а головне - ново, тому що зробити двічі абсолютно рівній укладання навряд чи вийде.

Асиметрична довга чубчик з короткою стрижкоювиглядає ефектно. Якщо чубок затонировать або проколоріровать, то навколишні будуть обертатися в приємному здивуванні. Тільки не перестарайтеся, щоб не бути схожим на папугу!

довіряйтеся професіоналам

Хороша стрижка, зроблена професійниммайстром, часто не по кишені середньостатистичній школярці. Якщо ви хочете, щоб ваша дочка, в кінцевому рахунку, побачила на голові те, про що мріяла, запишіть її до перевіреного перукаря, який працює в салоні. Стиль і краса, як відомо, вимагають жертв. В даному випадку - матеріальних, але щастя, що випромінюється дочкою, стане вам нагородою!

стрижки для дівчаток підлітків 1

стрижки для дівчаток підлітків 2

стрижки для дівчаток підлітків 3

стрижки для дівчаток підлітків 4

стрижки для дівчаток підлітків 5

стрижки для дівчаток підлітків 6

стрижки для дівчаток підлітків 7

стрижки для дівчаток підлітків 8

стрижки для дівчаток підлітків 9