Взуття для підлітків

Вибрати взуття дитині завжди було складно. Потрібно і розмір правильно підібрати, і фасон, і врахувати рекомендації ортопедів. Що ж стосується взуття для підлітків, то її вибрати ще складніше. Крім усього перерахованого вище потрібно ще й отримати згоду самої дитини. А йому часто подобається ті моделі, які ніяк не можна назвати ортопедичним взуттям для підлітків. І проблема вибору взуття стає причиною чергового розбіжності між поколіннями.

Яка взуття потрібна підлітку?

Тому батькам для початку потрібно порадитисязі своєю дитиною, яку б взуття він хотів собі придбати. Якщо ви обмежені у фінансових можливостях, то не купуйте багато пар взуття одного функціонального призначення. Нога підлітка швидко зростає, і з взуття він виростає, як правило, раніше, ніж вона зношується. Тому оптимально мати по одній парі взуття для кожного випадку.

Як спортивного взуття для підлітків можутьпідійти кеди і кросівки для хлопчиків, або мокасини для дівчаток. При виборі підліткової спортивного взуття, прослідкуйте за наявністю амортизувальних подушок, які зменшують навантаження на хребет при ходьбі і бігу.

Особливу увагу приділіть шкільної взуття дляпідлітка. Він ходитиме в ній протягом всього навчального дня, тому стильне взуття в цьому випадку для підлітків не підходить. Для школи найкраще вибрати взуття з натуральних матеріалів і легку за вагою. Якщо в школі є можливість носити змінне взуття - прекрасно! Значить, під час занять нога у дитини не спітніє і не втомиться.

Багато хто цікавиться, чи підходить для підлітківвзуття на підборах. Відповідаємо. Підходить! І причому не тільки для дівчаток, але і для хлопчиків. Невеликий каблук мається практично у всій підлітковій ортопедичного взуття, а значить, каблук в такому взутті допускається. Інше питання звичайно висота цього каблука. При виборі керуйтеся простим правилом: «Чим менше - тим краще». Та й практично вся підліткова взуття, навіть модна, йде з маленьким каблучком.

Дівчинці-підлітку можна одягати взуття і навеликому каблуці. Але перед тим слід пояснити їй, що таке взуття узувається тільки в особливих випадках (на свято, наприклад), і ходити в ній кожен день не можна. Це шкідливо для кровообігу органів малого таза. Зимове взуття повинне бути на гумовій підошві, з хорошими протекторами. Це вбереже вашу дитину від падіння на льоду і отримання травм.

Де купити взуття для підлітків?

Дуже популярним місцем покупки взуття вважаєтьсяринок. Але ми б не рекомендували купувати там взуття для дітей і підлітків з двох міркувань. Перше: стильна підліткова взуття на ринку не продається. А для дитини-підлітка при покупці взуття цей критерій дуже важливий. Друге: купуючи взуття на ринку, ви не можете бути впевнені в її якості. Навіть якщо ви знайшли там взуття від відомого і надійного виробника, то ніхто не дасть гарантії, що це не підробка. При активному її використанні (що власне і роблять підлітки), вона може просто розвалитися. Не кажучи вже про те, що таке взуття у вас може не витримати навіть першої зустрічі з калюжею. І вам доведеться купувати нову пару.

Тому краще все-таки вибирати взуття в спеціалізованих магазинах. Крім цього, в магазинах з дитячими товарами часто можна купити і підліткову взуття.

Ще у багатьох батьків виникають сумнівищодо розмірів взутті для підлітків. Особливо якщо планується купувати дорогу імпортну взуття. Розміри у неї теж імпортні, і наші люди часто губляться. Тому ми пропонуємо вам ознайомитися з розмірної сіткою взуття на підлітка. У ній представлена ​​взуття до 39 розміру. Взуття великих розмірів вже не вважається підліткової.

США Великобританія Європа Росія і Україна
1 13,5 31,5 31,5
1,5 1 32 32
2 1,5 32,5 32,5
2,5 2 33 33
3 2,5 34 34
3,5 3 34,5 34,5
4 3,5 35 35
4,5 4 36 36
5 4,5 36,5 36,5
5,5 5 37 37
6 5,5 38 38
6,5 6 38,5 38,5
7 6,5 39 39