субкультура скінхеди

Дуже часто на вулицях можна зустріти молодь,яка називає себе скінхедами. Слово «скінхед» можна розбити на два англійських «skin head» і перекладається це як «голена голова». У порівнянні з іншими неформальними рухами, представники цієї субкультури, мають найскладнішу і розвинену ідеологію.

На жаль, сучасні молоді люди втратили тусправжню мету, яку несли засновники цієї культури. І в даний час більшість скінхедів дотримуються жорстких расистських поглядів, часто зациклюючись на фашизмі і націоналізмі. Хоча, є і такі групи, які дотримуються більш мирною, антифашистської ідеології.

Ось список існуючих напрямків цієї течії:

  • традиційні скінхеди - з'явилися у відповідь навідхилення від первісної скін культури, в приклад собі ставлять засновників даного течії. Традиційні скінхеди слухають музику в стилі ска, реггі, рокстеді (всі інші напрямки воліють рок і патріотичну музику);
  • S.H.A.R.P. - Skinhead Against Racial Prejudices - даний напрямок проти расових забобонів;
  • R.A.S.H. - Red & Anarchist Skinheads - ці представники підтримують ідеї соціалізму, комунізму і анархізму;
  • НС-скінхеди - Nazi-skinheads / бонхедів - Boneheads (також їх називають правими скінхедами) - проповідують націонал-соціалістичні ідеї, праві і ультраправі погляди на політику та інші цінності;
  • Straight edge скінхеди - sXe Skinheads - люди, які вважають, що такі шкідливі звички, як захоплення алкоголем, куріння і наркоманія - це погано. Дана група за здоровий спосіб життя.

Як виглядають скінхеди?

1. Відмінні знаки скінхедів:

  • «Кельтський хрест» (зображення хреста, поміщене в коло);
  • класична німецька свастика;
  • череп та кістки.

2. Одяг скінхедів. Віддається перевага військовому стилю «мілітарі» - все, щоб було зручно рухатися. Черевики теж, як правило, армійські на товстій підошві. Раз вже почали про взуття, то зауважу, що колір шнурків має важливе значення. За шнуркам можна визначити приналежність до того чи іншого напрямку.

3. Зачіски скінхедів. Як ви вже напевно здогадалися - це чисто виголена голова, але, допускається і просто дуже коротка стрижка.

4. Татуювання скінхедів. Тематика татуювань досить різноманітна.

зачіски скінхедів

Це можуть бути як написи і абревіатури, так і звичайні візерунки. Деякі наносять на тіло татуювання у вигляді фашистської свастики або будь-які інші малюнки расистско-нацистської теми.</ P>

Ідеологія скінхедів

Велика частина скінхедів - расисти і націоналісти, а звідси всі випливає вже і є їх основною ідеологією: любов до представників своєї нації, своєї культури і ненависть до інших.

Ну і в кінці відповім на питання «як статискінхедом? ». Якщо вам близька по духу ідеологія скінів, то сміливо міняйте свій імідж і шукайте собі подібних друзів. Тільки ніколи не забувайте про те, що всі ваші дії повинні бути законні.