стрижки для хлопчиків підлітків

Ще буквально 20-30 років тому стрижки дляхлопчиків-підлітків не відрізнялися особливою різноманітністю - всім пропонувалося мати акуратну коротку стрижку, а відросло, що прикривають вуха волосся, погрожували обернутися серйозними неприємностями з боку шкільної адміністрації. Сучасні ж стрижки для підлітків дозволяють юнакам в повній мірі висловити свою індивідуальність, виділитися з натовпу. Зачіска повинна відповідати образу в цілому, відповідати вимогам способу життя, відображати внутрішній світ.

Короткі стрижки для підлітків-хлопчиків

Найбільше підходять хлопчикам, які займаютьсяспортом. Коротке волосся не заважають виконувати фізичні вправи, падаючи на очі, сприяють швидшому охолодженню шкіри голови, що особливо актуально в літні дні. Однак, крім практичної є і естетична сторона питання - короткі стрижки підкреслюють недосконалість форми черепа. Найбільш поширеними короткими стрижками є напівбокс, бокс, теніс, майданчик.

Популярною варіацією короткої стрижки єканадка - коли залишають подовжену чубок, що лежить прямо або зачесане набік. Така стрижка універсальна і невибаглива в догляді. Особливістю таких зачісок є необхідність часто їх поправляти, інакше вони швидко втрачають вигляд.

Модельні стрижки для підлітків

Багатошарові, різнорівневі, асиметричнізачіски на довгому волоссі - невід'ємні атрибути творчої молоді і представників неформальних субкультур. Виконуються на основі звичних стрижок каре і бобу. Крім безпосередньо стрижки для самовираження підлітки часто використовують забарвлення волосся, виділяючи окремі пасма або змінюючи колір всіх волосся взагалі. Розглянемо докладніше модні тенденції в молодіжних стрижках для підлітків:

забарвлення, колорування, мелірування. Підлітки в пошуках способу, відповідного внутрішньому світовідчуттю, можуть експериментувати з кольором волосся, як уже говорилося вище. Особливо поширене серед юнаків колорирование окремих пасом в яскраві кольори і мелірування. Ці види фарбування дійсно допомагають підкреслити стильну зачіску і доглянуті, здорові волосся. Але для того, щоб це дійсно виглядало красиво, слід довірити проведення цих процедур професіоналам;
  • візерунки. Багато салонів пропонують послуги зі створення візерунків на волоссі і це, як не можна краще, допомагає хлопчикові висловити свою індивідуальність - адже візерунки можна вибирати практично будь-які, в рамках технічних можливостей виконання, зрозуміло;
  • косички, дреди. Мають широке поширення серед шанувальників реп-культури і хіп-хопу. Афрокосички виглядають досить стильно і іноді навіть елегантно, плюс в тому, що їх в будь-який момент можна розплести. Дреди - більш відповідальний крок, оскільки вони робляться за допомогою вплетення у волосся волосіні і її випалювання. Догляд за такою «конструкцією» істотно ускладнюється і єдиний спосіб змінити таку зачіску - радикальна стрижка. Однак, якщо підліток зважився на такий крок, чи не висміювати його, а підтримайте експеримент.
  • використання коштів для фіксації волосся приукладанні. Всілякі лаки і гелі давно перестали бути виключно жіночою прерогативою. Модельні стрижки часом просто неможливо укласти без їх використання.

Модні стрижки 2013 для підлітків-хлопчиків

У нинішньому модному сезоні актуальні довгі прямі чубчики, зачесане з потилиці, пасма, що обрамляють обличчя з боків, каскади. Такі зачіски можна носити як правильно укладені, так і «розпатлані».

У моді і довгі пасма на основі таких зачісок, як сессон і боб. Для того, щоб надати волоссю стильний акцент, можна наїжачити пасма з використанням гелю для волосся.

стрижки для хлопчиків підлітків 1

стрижки для хлопчиків підлітків 2

стрижки для хлопчиків підлітків 3

стрижки для хлопчиків підлітків 4

стрижки для хлопчиків підлітків 5

стрижки для хлопчиків підлітків 6

стрижки для хлопчиків підлітків 7

стрижки для хлопчиків підлітків 8

стрижки для хлопчиків підлітків 9