субкультура панки

Всі люди різні за своїм світоглядом, дужерідко можна зустріти людину з пред-ставлені про життя, схожим на ваше. Під впливом батьків, школи, телебачення, інтернету у кожної людини формується свою думку про все, що часто відрізняється від того, що нам намагаються нав'язати можновладці. І ось якщо у цілої групи людей одночасно формуються однакові певні погляди на життя, то можна говорити про виникнення субкультури. У цьому суспільстві свої правила життя, своя система цінностей, поведінка, сленг, зовнішній вигляд. Саме з поведінки і за зовнішнім виглядом субкультури і розрізняються найчастіше.

В кінці шістдесятих - початку сімдесятих роківминулого століття в Америці, Англії, Австралії та Канаді виникла одна з неформальних молодіжних субкультур - панки. Слово «punk» спочатку мало кілька смислів: жінка «легкого» поведінки, укладений нижнього рангу, лайка. І ось в 1975-1976 роках в США з'явилися музичні групи, які визначали спосіб життя і свою творчість, як панк - покидьки, бруд. З'явилося панк рух, головним завданням якого було руйнування усіляких стереотипів і рамок за допомогою агресії. Головне гасло панків - «Я ненавиджу». Вони ненавиділи всі, починаючи зі своїх рідних і закінчуючи суспільством в цілому. Себе називали «квітами на смітнику», біле у них було чорним, чистому воліли брудна, життя - смерть. Головними принципами у панків були: «Майбутнього немає» і «Живи швидко, помри молодим».

Як стати панком?

Якщо є бажання стати панком, для початкувивчіть історію панк-руху, тому що, якщо зробите зачіску «ірокез», одягнете рвані джинси, але не будете знати, для чого ці атрибути панків з'явилися, то це буде тільки маскарад, не більше того. Панки не підкоряються суспільним нормам, а демонструють альтернативний спосіб життя, в тому числі і своїм епатажним зовнішнім виглядом, розрахованим на шок для оточуючих. Їх зовнішній вигляд говорить про бажання виділитися з «сірої юрби». Костюм панка - це суміш навмисно рваною одягу з «second hand», списаної військової форми, чорної шкіри і різноманітних дешевих брязкалець.

Зачіска панків - це саме та відміннаособливість, за якою їх найчастіше розрізняють, а найпоширеніша з зачісок - ірокез. Це виголені скроні і залакований вертикальний гребінь, розфарбований в різні кольори. Зачіски в стилі панк - це також зачіски могікан, смітник, ковпаки. Для створення зачіски панку необхідно побільше вашої фантазії і бесбашенності, і ви будете чарівні! Макіяж панків нагадує театральний - вибілені особи, чорні губи і тіні, чорний лак на нігтях, пірсинг на багатьох частинах тіла.

різновиди панків

Панки, як субкультура, умовно діляться на такі види:

  • «Гламурні» - чисті, що не палять, не п'ють;
  • «Звичайні» - носять тільки панковскую одяг, але в повсякденному житті поводяться як звичайні люди;
  • «Опущені» - брудні, прокурені, пропиті, неосвічені і агресивні асоціальні елементи;
  • «Кіберпанк» - панки, що з'явилися під. впливом сучасних технологій і фантастичних фільмів, що відрізняються футуристичним стилем в одязі і образі;
  • зачіски в стилі панк

  • «Вільні» - люди, які добре розбираються відеології і світогляді панків, вони носять той одяг, який хочуть, роблять те, що хочуть, живуть за своїми законами, але і не заважають існувати іншим субкультур. Але, на жаль, таких «правильних» панків дуже мало.

Чим займаються панки?

Одне з основних занять панків - музика, вони пишуть панк-музику і грають її, уст-раівают навіть фестивалі і концерти, можуть випускати саморобні музичні журнали.

Основна відмінність панків від інших людей - цезаперечення і невизнання будь-якої влади, тому, поки існують можновладці, які диктують свої закони і мораль, буде існувати і субкультура панк.