як стати хіпі

Коли зустрічаєш на вулицях представників цьогонеформального руху, відразу стає зрозуміло, чому їх називають «діти квітів». Їх одяг яскрава і строката, волосся довге, розпущене. Всім своїм виглядом і способом життя хіпі підкреслюють, наскільки для них важливі зв'язок з природою, любов і свобода.

Субкультура хіпі має багату історію. Зародившись в Америці 60-х років, вона поширилася по всьому світу, зробивши істотний вплив на різні сфери життя суспільства. Молодіжний рух хіпі складалося переважно з тінейджерів і молодих людей у ​​віці до 25 років. В основному хіпі ставали діти із забезпечених сімей, які мали можливість багато подорожувати, займатися творчістю і всім тим, що їх цікавить, замість того, щоб вирішувати повсякденні побутові питання. Ці люди відкидали всі цінності представників середнього класу, адже основою філософії хіпі було прагнення до свободи і любові, як до найвищих благ нашого світу.

З хіпі-демонстрацій почалося антивоєнний іантиядерне рух. Представники цієї субкультури виступали також за права тварин, за права жінок, дітей і людей взагалі. Хіпі відчували на собі всілякі «дива», і цим відкрили для світу вегетаріанство, кухню, духовні вчення різних народів світу. Ера хіпі вплинула на повсюдне поширення протизаплідних засобів і на моду (джинси, футболки, шорти, міні-спідниці, етнічний одяг), а також стала поштовхом для зародження руху антиглобалістів.

Як виглядають хіпі?

Ця субкультура, істотно вплинувши насучасну реальність і породивши безліч відгалужень, не зникла і до цього дня. Бажають примкнути до цього молодіжного руху крім того, що бути романтиками і творчими особистостями, повинні знати і про зовнішньої атрибутики представників хіпі-культури:

    як одягаються хіпі

  1. Як одягаються хіпі? Джинси - це найулюбленіша їх одяг. Зазвичай це штани або джинсова куртка. Балахони невизначеного кольору також визнаються і використовуються. Одязі надається вид «старості» за допомогою яскравих латочок і потертостей. На шиї хіпі можуть носити невелику шкіряну сумочку. Одяг часто прикрашається вишивкою, орнаментом, бісером.
  2. зачіски хіпі. Нездійсненне завдання - зустріти хіпі зкоротким волоссям. Довге волосся, розчесані на проділ і охоплені тонкої пов'язкою, є найпоширенішою зачіскою. Чоловіки часто відрощують бороду. Це ближче до природи і надає деяку схожість з Ісусом Христом.
  3. «Фенечки» хіпі. Слід надавати перевагу саморобні прикраси з бісеру, шкіри або дерева. Колір «фенечки» також несе певне смислове навантаження.
  4. Що слухають хіпі? Музика хіпі - це рок-н-рол, рок, фолк, блюз і психоделіка.