субкультура ванількі

Зовсім недавно ряди молодіжних рухівпоповнилися новим стилем, представниками якого є виключно дівчата. Дана субкультура отримало назву ванількі. Можна сказати, що цей стиль з'явилася завдяки змішуванню двох напрямків - емо і гламур. Дівчатка-ванількі люблять поплакати і поізображать трагічний душевний надлом, але при цьому зовсім не цураються гламуру. Як правило, ванількі виростають в родині заможних батьків - це, мабуть, головний їх ознака. Слід зазначити, що ці дівчата досить чутливі і емоційні, живуть вони в романтичному світі і намагаються втілити в життя улюблені картинки.

Як одягаються ванількі?

Багатьом сучасним дівчатам, у віці від 12 до16 років, новомодне молодіжний напрям не дає спокою, а головне мучать питання - чим ванількі відрізняються від звичайних дівчат і як стати однією з них? Стати представником даного руху досить просто, оскільки стиль ванілек має ряд характерних атрибутів, які проявляються в зачісці, одязі, а також в манері поведінки.

Дівчатка-ванількі воліють футболки збританським прапором, або ж з написами «I love you (NY, coffee, London, New York, Paris)». Представниці даної субкультури часто носять затемнені окуляри або звичайні з простими стеклами для підтримки більш «розумного» виду. В якості взуття, в залежності від сезону, ванількі воліють уггі, високий каблук або великі різнокольорові кеди. Що стосується зачіски, то найчастіше це недбало розпущене волосся і обов'язково чубчик, що прикриває одне око або наспіх зібраний нерівний пучок волосся. Кінцевий образ справжньої ванількі завершує наявність дорогого професійного фотоапарата, за допомогою якого вони передають свій емоційний настрій.

Як фарбуються ванількі?

Для того, щоб надати своєму образу ніжності ітонкощі, ванількі майже не користуються косметикою, оскільки не є прихильниками штучної краси. Основа їх привабливості - натуральність, доглянутість і витонченість. Але якщо все ж макіяж у дівчинки-ванількі присутній, то зазвичай це блідо-рожева помада, на щоках легкий рум'янець і довгі чорні вії.

Що слухають ванількі?

Ми вже говорили про те, що ванількі занадторомантично налаштовані дівчата і навряд чи будуть слухати рок або клубну музику. Їм до душі більше пісні про кохання і про нерозділені почуття, тому вони більше віддають перевагу попсу різних напрямків. Серед іноземних виконавців ванількі люблять Morcheeba, Sade, Emily Wells, Lenka, а Земфіра, Bahh Tee, Lil Kate, Максим, Loc Dog, Марсель, Fleur - ось те найкраще, що слухає справжня ванилька з російських виконавців.

Що читають ванількі?

На відміну від інших сучасних молодіжнихрухів, ванількі люблять читати і віддають більшу перевагу західній літературі. У них на полиці можна виявити абсолютно будь-яку книгу, яка буде відповідати їх витонченому і ніжному смаку. Одними з найулюбленіших авторів ванілек є філософський Пауло Коельо і цинічний Бегбедер.

Що люблять ванількі?

що люблять ванількі

Ванільні дівчинки люблять виділятися з натовпу інамагаються підтримувати свій статус. Наприклад, постійно п'ють каву з цигаркою. Їх приваблює, як сам процес приготування цього напою, так і його бездоганний смак. Люблять курити сигарети з ароматом ванілі, але слід зазначити, що скоріше за все їх більше приваблює шарм відлітає цівка диму, ніж сам смак нікотину.

Ванількі люблять сидіти у величезних вікон на широкому підвіконні і вдивлятися в нескінченні дали, а вночі сплять з плюшевими ведмедями і є величезними шанувальниками квітів.

Більшу частину свого вільного часу вонипроводять в соціальних мережах, де викладають власні фотографії і пишуть сподобалися цитати з улюблених книг. З цього можна зробити висновок, що ванількі вибрали цей стиль не для себе, а в першу чергу для тих, що оточують, для того щоб помітили їх - ніжних і романтичних дівчат.