як вибрати велосипед для дитини

Багато батьків замислюються над тим, як вибративелосипед для дитини і які параметри при цьому необхідно враховувати. Ні для кого не секрет, що чим менша дитина, тим велосипед простіше. Однак, для більш старших дітей при покупці велосипеда необхідно враховувати безліч його конструктивних особливостей.</ P> Як класифікують дитячі велосипеди?

Ще до моменту покупки, мами і тата повинні знати, який велосипед краще підійде їх дитині і як правильно його вибрати.

Всі дитячі велосипеди діляться на:

  • для дітей від 1 до 3 років (діаметр коліс складає 12 дюймів);
  • для дітей від 4 до 6 років (діаметр 16 дюймів);
  • для хлопців 7-9 років (колеса 20 дюймів);
  • для дітей вище 130 см зростанням (діаметр колеса 24 дюймів).

Такий параметр, як діаметр колеса єосновним при підборі велосипеда дитині, тому що саме від нього залежить висота посадки. Багато батьків, намагаючись зробити покупку, як то кажуть, «на виріст», набувають велосипеди з великим діаметром колеса, ніж необхідно. В результаті дитина відчуває труднощі при їзді, постійно намагаючись дотягтися до педалі. Тому необхідно вибирати велосипед по зростанню дитини.

Як правильно вибрати велосипед дитині?

Підбір велосипеда - нескладна процедура, проте і в ній є свої нюанси.

Так, для того щоб правильно підібрати засіб пересування по зростанню, необхідно виконати наступну маніпуляцію. Поставте дитини на рівну поверхню, розташувавши велосипед між його ніг.

як правильно вибрати велосипед дитині

В ідеалі між пахом і рамою повинно залишатися 10 см.</ P>

Окрему увагу необхідно звернути надіапазон регулювання сидіння. У нормі дитина повинна вільно діставати до педалі при їзді, а нога, перебуваючи в нижньому положенні, повинна бути повністю випрямлена. Якщо це не так, відрегулюйте сидіння.

Також необхідно пам'ятати і про правильну посадку дітей під час їзди. Для цього необхідно купувати велосипед з регулюванням керма, як по куту нахилу, так і по висоті.

Знаючи ці особливості, і з огляду на їх при покупці, кожен батько зможе без праці правильно вибрати велосипед для своєї дитини.