як зліпити з пластиліну дракона

Ніщо не приносить діткам більшого задоволення,ніж спільна творчість. Сьогодні ми розповімо вам, як зробити з пластиліну дракона. Адже для багатьох хлопчиків і дівчаток, які люблять чарівні казки, цей всесильний герой є одним з найулюбленіших персонажів. Юні любителі «Шрека», «Добрині Микитовича і Змія Горинича», «Хоббіта», «Сказання Земномор'я», звичайно, не зможуть відмовитися від можливості завести свого, домашнього, дракончика, виліпив його своїми руками.

Якими бувають дракони з пластиліну? - Простими і складними. Другий варіант підходить для більш досвідчених скульпторів, а у нас мова піде про досить простому способі ліплення дракона з пластиліну.

При цьому буде краще, якщо ви зробите двівироби з пластиліну, двох драконів. Одна буде зліплена в ваших руках, а інша - в руках вашої дитини. Тоді вам не доведеться пояснювати на словах, як робити дракона з пластиліну, або ж ліпити за дитину, так як він зможе наслідувати те, що роблять ваші руки.

Як зліпити з пластиліну дракона?

підготовка

Заготовте пластилін двох-трьох кольорів (зеленого,червоного і жовтого), скалочкой для розкочування пластиліну, ніж та серветки, щоб вчасно очищати ручки дитини під час роботи. Пам'ятайте, що залишки пластиліну як з одягу, так і з рук, краще видаляти сухою тканиною або серветкою, вони не змиваються водою.

як зліпити з пластиліну дракона 1

Крок 1

Розминка для ручок.

Тематичні міні-фізкультхвилинки зазвичай дуже подобаються малюкам, що приступає до ліплення. Перед тим, як ліпити «справжнього» дракона, запропонуйте дитині пограти в нього, використовуючи таку забавку.

Хто там ходить на горі, (Пальчик «малює» гірські вершини.)

Пашить жаром в темряві?

Це страшний дракон, (Пальчики руки зібрані в «пащу» дракона.)

Всіх ворогів проковтне він. (Показати, як відкривається і закривається паща "лягти" дракона.)

Швидше геть! (Пальчиками обох рук показати, як все «вороги» тікають від дракона.)

крок 2

Візьміть великий шматок пластиліну зеленого кольоруі зліпите з нього тулуб дракона, схоже на змію. Ущільните черевце звіра, щоб він був стійким. Голову дракона повинні прикрашати ріжки, які можна виліпити з пластиліну того ж кольору, з якого виконано весь тулуб. Але також для ріжків можна взяти й інший колір. На цьому етапі не забудьте «відкрити» рот змію, так як пізніше туди потрібно буде помістити його язичок.

як зліпити з пластиліну дракона 2

крок 3

Зробіть ніжки для дракона. Для виготовлення кожної з них вам знадобиться три тонких «бурульки» з пластиліну червоного кольору і ромб того ж кольору (який послужить ножний перетинкою). З'єднайте три «бурульки» в підставі і помістіть їх на підготовлений ромб - ось ніжка і готова.

крок 4

Прикріпіть обидві ніжки до тулуба звіра.

крок 5

Підготуйте «колючки» для спини дракона. Розкачайте тонкий шар червоного пластиліну за допомогою скалочкі і ножем виріжте невеликі трикутнички, за розміром пропорційно відповідні тулуба.

як зліпити з пластиліну дракона 3

крок 6

Додайте «колючки» уздовж спини. Трикутники, що закріплюються на хвості дракона, повинні бути поменше, ніж ті, які йдуть від голови.

як зліпити з пластиліну дракона 4

крок 7

Знову візьміть червоний пластилін і тонкорозкачайте його скалочкой. Тепер необхідно вирізати крила. Слідкуйте за тим, щоб вони були не надто довгими, інакше, вони не будуть тримати свою форму і будуть довільно звисати вниз.

крок 8

На завершення, з тонкої смужки червоногопластиліну зробіть язичок дракону (не забудьте зробити його роздвоєним, як у справжньої змії), а з жовтого пластиліну - намистинки-очі. Помістіть останні елементи на тулуб дракона.

як зліпити з пластиліну дракона 5

Вдосконалити дану модель дракона можна додавши до нього наїзника і сідло, в якому той буде триматися під час чарівних перельотів.

Отже, тепер ви знаєте, як ліпити з пластиліну дракона. Запасіться терпінням до власної дитини і беріться за роботу. Натхнення вам і вашому малюкові!