пронос з кров'ю у дитини

Діарея або пронос - явище, що супроводжуєтьсябагаторазовим і іноді болючим звільненням кишечника від рідких калових мас. Рясне і часте випорожнення у малюка або дорослої людини небезпечно тим, що організм швидко зневоднюється. Однак втрата води - не саме небезпечне наслідок діареї, тому при проносі не варто відразу давати дитині диво-таблетку. Для початку точно необхідно встановити причину рідкого частого стільця і ​​його характер.

причини проносу

Залежно від типу, шлунковий розладділять на інфекційне, гостре і хронічне. Інфекційну діарею провокують бактерії і патогенні віруси, що заражають організм. Часто причиною такого стану шлунково-кишкового тракту стає кишкова паличка, що виявляється на погано вимитих або взагалі немитих продуктах. Гостру діарею викликають інфекції, запальні приховані процеси і прийом деяких лікарських засобів. Така форма діареї триває не більше 12-14 днів. Саме при такому типі проносу в калі часто виявляється кров. Якщо діарея триває три і більше тижня, то її називають хронічної.

Кров в калі у малюка

Якщо у новонародженої дитини з'явився пронос зкров'ю, то це може бути, на жаль, ознакою виразкового коліту або хвороби Крона у дітей. Часто причинами проносу з кров'ю бувають інфекції, алергія на продукти, що містять молоко, неправильне харчування і деякі медпрепарати. В цілому, пронос з кров'ю у грудничка - сигнал, який свідчить про те, що в товстій кишці прогресує запалення. Ймовірно, малюк підхопив кишкову інфекцію, так про себе дає знати і дисбактеріоз. Іноді пронос з кров'ю і підвищена температура є симптомами хірургічних порушень. Таке неприємне явище спостерігатиметься може в разі, якщо у крихти з'явилися тріщини заднього проходу. Однак калові маси при цьому

у грудничка пронос з кров'ю

специфічні: поряд з рідкими випорожненнями виходять і тверді, але слиз відсутній.</ P> лікування

Виявивши у малюка пронос з кров'ю, не панікуйте іне вирішувати самочинно, що робити, як його лікувати, тому що поява в дитячому калі крові - патологія. Не знаючи про причини діареї, ви можете малюкові нашкодити. Це проблема, вирішувати яку слід фахівця. Батькам тільки залишається звертати увагу на колір і консистенцію випорожнень для своєчасного виявлення відхилень від норми. Будь-який колір випорожнень, крім жовтувато-гірчичного, коричневого і пісочного, є, без сумніву, приводом для візиту до педіатра.