пронос у дитини 2 роки

Якщо протягом дня ваша дитина двічі сходив втуалет, і випорожнення були рідкими, значить, у нього діарея. Пронос у дитини, якій 2 роки, пов'язаний з посиленням перистальтики кишечника, порушеннями водного обміну або виділенням секрету стінками кишечника. Перед тим як вирішувати, чим лікувати пронос у дитини в 2 роки, слід з'ясувати природу захворювання. Діарея може бути інфекційної, аліментарної, токсичної, диспепсичний, неврогенної, медикаментозної. Найчастіше зелений пронос у дитини, якій 2 роки, викликаний ротавірусної інфекцією. Вірус, потрапивши в дитячий організм, може не давати про себе знати кілька днів. Потім з'являється блювота, діарея, головний біль. Іноді у дитини в 2 роки пронос може супроводжуватися і підвищенням температури до 38-39 градусів. Через два-три дні недуга відступає. Але спостерігати за малюком, не роблячи ніяких заходів, не можна! в цей час організм стрімко втрачає рідину. Що робити, якщо у дитини 2 років почався пронос?

Способи лікування проносу

Перше, що слід дати від проносу дитині,якому 2 роки, це більше рідини. Щоб вона затрималася в організмі, її слід підсолити звичайною кухонною сіллю. Чи не хочете ризикувати? Тоді скористайтеся аптечними препаратами (Регідрон, Глюкосан, Цітроглюкосан). Це сольові порошкоподібні суміші, які розводяться водою безпосередньо перед застосуванням. Іноді педіатри рекомендують давати дитині Танальбін, карбонат кальцію або препарати вісмуту.

Другий важливий аспект при проносі у дитини 2років - це дотримання дієти. Слід повністю виключити з дитячого раціону тугоплавкі жири тваринного походження, максимально обмежити вживання вуглеводів, на перетравлення яких організм витрачає

лікування проносу у дитини 2 роки

багато енергії і сил. Харчування при проносі у дитини в 2 роки повинно бути частим і дробовим, щоб їжа засвоювалася. Слідкуйте, щоб дитина добре пережовував їжу.</ P>

Якщо причиною недуги є дисбактеріоз, длялікування проносу у дітей 2 років застосовують лікарські засоби, що дозволяють в короткі терміни нормалізувати мікрофлору кишечника. Найбільш популярні і ефективні препарати - це Бифидумбактерин, Колібактерин, Біфікол і Лактобактерин.

Якщо у вас є підозра на харчове отруєнняабо токсичну інфекцію, не слід самостійно вирішувати, як зупинити пронос у дитини 2 років! Малюк підлягає невідкладної госпіталізації, так як його здоров'я і життя під загрозою.