пронос у дітей лікування в домашніх умовах

Діарея, або пронос, дуже часто супроводжуєрізні захворювання у малюків. Так можуть проявлятися всілякі інфекції, кишковий грип, харчове отруєння, а також індивідуальна реакція організму на деякі продукти харчування або ліки. </ P>

Якщо дитину, крім проносу, нічого не турбує,вилікувати цю недугу можна самостійно, не звертаючись до поліклініки. В інших випадках необхідно обов'язково викликати педіатра, щоб встановити точну причину хвороби і отримати докладні рекомендації, що стосуються прийому медичних препаратів. При відсутності лікування або невірно обраної тактики, діарея в короткий термін призводить до зневоднення, яке може бути дуже небезпечно для маленької дитини.

У даній статті ми розповімо вам, яке лікування проносу у дітей в домашніх умовах максимально ефективно і може найшвидше позбавити малюка від цього неприємного симптому.

Сучасна схема лікування проносу у дітей

Лікування проносу у дитини вдома можна робититільки тоді, коли у нього відсутні симптоми зневоднення. Для позбавлення від цієї недуги необхідно постійно напувати малюка розчином Регідрону. Цю рідину слід давати дитині по чайній ложці через кожні 5-10 хвилин. Крім того, корисно напувати дитину курячим бульйоном і кисломолочними напоями. Таку схему лікування необхідно дотримуватися аж до повного зникнення симптомів діареї. Інших лікарських засобів, при цьому, приймати не рекомендується.

Народні способи лікування проносу у дітей

Лікування проносу у дітей народними засобами може бути досить

сучасна схема лікування проносу у дітей

дієво при нормальній температурі тіла. Якщо у малюка додатково виникає блювота, він стає дуже млявим і відмовляється від їжі і пиття, не варто вдаватися до подібних способів, необхідно відразу ж викликати лікаря. Найбільш часто для лікування неускладненого проносу у дітей застосовуються такі народні методи:</ P>
  • рисовий відвар;
  • кисіль з сушеної чорниці;
  • настій з кори дуба;
  • відвар з кори черемхи;
  • чорний міцний чай;
  • відвар з шкірки граната.