пронос при прорізуванні зубів

Процес прорізування зубів у дітей індивідуальний. У кого-то він відбувається абсолютно безболісно, ​​а деяким батькам доводиться стикатися з цілим букетом проблем. Серед основних неприємних батькам і самій дитині симптомів можна відзначити нежить, пронос і підвищення температури тіла. У цій статті ми поговоримо саме про проносі, так як він є серйозним симптомом і для батьків дуже важливо не сплутати його з економікою, що розвивається кишковою інфекцією.

Що кажуть лікарі з приводу проносу при прорізуванні зубів?

Фахівці, як правило, не відносять такісимптоми, як пронос і температуру, до процесу прорізування зубів. Справа в тому, що зуби прорізаються у дітей протягом двох років і в цей час періодично відбувається ослаблення імунітету дитини. Стаючи менш захищеним, організм легко може підхопити будь-яку інфекцію.

До основних ознак прорізування зубів у дітей медики відносять:

  • інтенсивне слиновиділення;
  • різке зниження апетиту;
  • смоктання пальців;
  • порушення режиму дня;
  • примхливе поведінку.

Пронос при прорізуванні зубів у дітей

На практиці, батьки спостерігають, що у дитини учас прорізування зубів може виникнути пронос. Тут дуже важливо дотримати грань і не сплутати ці симптоми з кишковою інфекцією. Для цього батькам слід уважніше поставитися до стільця свою дитину. Пронос на зуби має трохи водянисту консистенцію і спорожнення відбуваються не частіше двох - трьох разів на добу. Тривалість такого порушення роботи шлунково-кишкового тракту малюка складає близько трьох днів.

Поява у дитини проносу на зуби пов'язано ззбільшився обсягом виділеної слини. Дитина її часто ковтає, прискорюючи тим самим перистальтику кишечника. Також можливе попадання в рот і шлунок бактерій і інфекцій з іграшок, які дитина в період прорізування зубів з великим задоволенням тягне в рот. В останньому випадку, крім проносу може виникати блювота, а ясна дитини можуть запалитися.

Якщо в стільці у дитини з'явилися кров'янистівиділення або ж він спорожняється частіше трьох разів на добу, його негайно слід показати фахівцеві, так як ці симптоми вказують на наявність кишкової інфекції або харчового отруєння. Аналогічним чином слід вчинити при наявності високої температури і проносу у дитини під час прорізування зубів.

Лікування проносу при прорізуванні зубів

Пронос під час прорізування зубів лікуватиантибіотиками не потрібно. Досить буде дати дитині лікарський препарат, що уповільнює моторику кишечника, а також засіб для підтримки його мікрофлори. Перед прийомом ліків обов'язково потрібно проконсультуватися з дитячим лікарем. Іноді лікарі і зовсім не рекомендують давати дитині ліки від проносу, обмежуючи його лікування великою кількістю гарячих напоїв.

У цей період необхідно стежити за тим, щоб дитина отримувала достатню кількість рідини, так як при проносі організм зневоднюється.

пронос на зуби

</ P>

Також слід приділити пильну увагу раціону дитини, виключивши з нього повністю всі страви, фрукти і овочі, які можуть послаблювати стілець. Корисними для нього будуть морква, рис, чорниця.

Слід допомогти і самій дитині, щоб він бувменш вимогливим і біль його не так турбувала. Малюкові можна давати спеціальні охолоджуючі ясна, прорізувачі. Їх потрібно часто обробляти для того, щоб видалити з їх поверхні бактерії, які можуть завдати шкоди ослабленому організму малюка.

Десна дитини можна обробляти спеціальним гелем для дітей, який також усуває больові симптоми. Незамінною для дитини в цей період стає турбота і увага з боку мами.