дитячі триколісні велосипеди з ручкою

На вулиці весна, вже скоро стане зовсім сухо ічисто, а значить, саме час задуматися про покупку для свого чада дитячого велосипеда з батьківської керованої ручкою. У цій статті розбираємося з тим, які триколісні велосипеди краще і як правильно їх вибирати.

Пристрій велосипеда для малюків з ручкою

З чогось же складається така диво-машина і на що потрібно звернути увагу при її покупці?

 1. Почнемо з ручки. На жаль - це найслабша частина такого велосипеда. Багато батьків стикаються з її поломкою вже в кінці першого їздового сезону. При покупці зверніть увагу на можливість заміни ручки, в разі її поломки, а також на її довжину. Невеликий рада. Щоб ручка протрималася довше, при подоланні різних перешкод (бордюри та ін.) Намагайтеся перевозити велосипед, піднімаючи його за кермо. Так ви зніміть зайве навантаження з тендітної ручки. Ще один момент, на який варто звернути увагу - це ширина ручки: для однієї або для двох рук. Не завжди зручно управляти юним впирається гонщиком однією рукою.
 2. Дуже незручною здасться прогулянка для мами, якщоручка велосипеда буде для неї короткою. Тому обов'язково спробуйте покатати обраний велосипед, до того як ви його придбаєте. Якщо доводиться йти, зігнувши спину, значить він не ваш.
 3. Сидіння. Можна розділити на два основних видах - крісло-стільчик зі спинкою, або звичайна велосипедна сидушка. І ті й інші бувають м'які або жорсткі. Все залежить від дитини, але найкраще віддати перевагу рівному сидіння.
 4. На деяких моделях є також ремені безпеки. Яке сидіння віддати перевагу - вибирати батькам.
 5. На багатьох триколісних велосипедах для дітей відроку є знімна підставка під ноги, яку можна видалити, якщо дитина дістає до педалей і комфортно відчуває себе без неї. Якщо ви думаєте, що будете деякий час користуватися такою підставкою, то віддайте перевагу широким. Так менше ймовірність того, що ніжка дитини зісковзне і випадково травмується.
 6. Педалі повинні крутитися легко. Якщо вони будуть тугими, то навряд чи вийде навчити дитину крутити їх. Добре, коли є можливість зафіксувати педалі в одному положенні, щоб вони не крутилися, коли це необхідно. Вибираючи велосипед, стежте за тим, щоб дитина могла легко дістати до педалей, і йому було зручно їх крутити.
 7. Колеса у триколісного велосипеда повинні бути згумовими покриттями, щоб їзда була м'якшою. Багато хто стверджує, що безпечніше купувати велосипед з пластмасовими колесами, забуваючи про те, що вони швидко зітруться. А ось триколісні велосипеди з надувними колесами для маленьких дітей купувати не варто. Швидкість таких велосипедів буде вище, і малюк може не впоратися з керуванням.
 8. Також присутні на багатьох моделях і захисні бампера. Можуть бути як знімними, так і просто підйомними.
 9. Тент від припікає сонечка і дощу. Хоча, якщо чесно, то це всього лише атрибути, які дуже непрактичні і незручні. Від дощу не врятують, а від сонця прикриють тільки головку, але зате і мамі можуть перекрити весь огляд.
 10. Кошики. Тут вже на любителя. Якщо необхідно багато чого взяти, то на таку корзинку розраховувати не варто. А ось для серветок і пари іграшок - в самий раз.
 11. Найцікавіша для дитини і дратуєбатьків штуковина, яка є на багатьох дитячих велосипедах - це музична ігрова панель. Вона може світитися, пищати, верещати, співати пісні. Якщо зважилися на велосипед з музичною панеллю, то тверезо оцініть свій психологічний стан. Витримаєте таку прогулянку?

Триколісний велосипед для двійні

Деякі батьки вважають за краще купувати два маленьких триколісних велосипеда, а інші просто купують дитячий велосипед на

триколісний велосипед для двійні

два місця. Плюсом, безсумнівно, є те, що діти не будуть на прогулянці розривати маму в різні боки. Але і мінус теж є. Якщо діти вже вміють крутити педалі, то попереду сидить дитині буде важко везти свого пасажира. Та й ручка, яка є слабкою ланкою всіх дитячих велосипедів, теж буде частіше ламатися. Якщо все ж зважилися на такий агрегат, то вибирайте той, у якого металеві колеса з гумовим покриттям - такі прослужать довше. </ P>

А взагалі велосипед - класна штука, якадопомагає навчитися орієнтуватися в просторі і координувати свої рухи, не кажучи вже про фізичний розвиток, тому не відмовляйте дитині в такому задоволенні.