діти Дженніфер лопес

Нерідко діти знаменитостей стають темою дляобговорення журналістами і жовтою пресою. Папарацці готові віддати мільйони, щоб зробити хоча б пару знімків, а редактори популярних журналів неймовірно щедрі навіть за пару рядків. Однак далеко не всі зірки виставляють своїх чад напоказ. До одним з таких відноситься знаменита американська співачка і актриса Дженніфер Лопес, яка змогла приховувати своїх двійнят практично шість років.

У 2008 році у, здавалося б, щасливою зоряноїпари Дженніфер Ло і Марка Ентоні з'явилися на світло довгоочікувані різностатеві близнюки Макс і Емма. На той момент багато хто поставив на співачці клеймо бездітної. Деякі продовжували шукати відповіді на запитання, чи є діти у Дженніфер Лопес. Адже карколомна зірка змогла народити дітей тільки в тридцять сім років. До того ж, Лопес зарекомендувала себе сексапільною і пристрасної, завдяки чому складно було повірити в тривалі стосунки зірки з чоловіками взагалі, а вже про шлюб та сім'ю мови і не йшло.

На жаль, сім'я Дженніфер Лопес і Марка Ентоні протрималася всього шість років, після чого пара оголосила про розлучення. Однак співачка не позбавила батька своїх дітей права бачитися з двійнятами.

Дженніфер Лопес з дітьми

Діти Дженніфер Лопес далися зірці дуже важко. Виносити і народити двійню - вже героїчний вчинок. А ще треба виховати і виростити. До того ж, Макс і Емма буквально з народження заявили себе як справжні шибеники і непосиди. Проте, як каже сама Джей Ло, все сльози і нерви, які вона витратила в перші роки після пологів, окупилися необмеженою кількістю любові і ласки, отриманим нею від улюблених чад. Дженніфер Лопес проводить з дітьми багато часу, не дивлячись на велику завантаженість зйомками.

Читайте також
  • Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес: нові подробиці з життя зірок в нових інтерв'ю
  • Дженніфер Лопес прогулялася по Хемптонс з Алексом Родрігесом і дітьми
  • Французькі канікули Дженніфер Лопес і Алекса Родрігеса

Нерідко близнюки супроводжують маму в турне, хоч часто ця інформація прихована від папараці.

діти Дженніфер лопес1

діти Дженніфер лопес2

діти Дженніфер лопес3

діти Дженніфер лопес4

діти Дженніфер лопес5

діти Дженніфер лопес6

діти Дженніфер лопес7

діти Дженніфер лопес8

діти Дженніфер лопес9