діти Одрі Хепберн

У неї до сих пір мільйони прихильників по всьомусвіту, але найбільш відданими і люблячими залишаються тільки двоє - її сини. Багато хто навіть не знають про те, чи є діти у Одрі Хепберн, так як вони непублічні особистості. Старшого її сина звуть Шон Хепберн Феррер, молодшого - Лука Дотті.

Особисте життя Одрі Хепберн і поява дітей

Одрі Хепберн досить швидко завоювалапопулярність, так як витончені риси обличчя, чарівна доброзичлива усмішка і акторський талант не могли залишити глядачів байдужими. Біографія Одрі Хепберн вражає, але її діти досі відкривають все нові цікаві факти з життя актриси.

Всесвітнє визнання і популярність ікона стилю ікраси отримала після виходу в 1953 році фільму «Римські канікули». Тоді Хепберн стала володаркою «Оскара» в номінації «краща актриса». Після цього її почали засипати пропозиціями про зйомки в різноманітних кінокартинах. Класикою вважається фільм з її участю під назвою «Сніданок у Тіффані» 1961 року.

Під час зйомок у фільмі «Сабріна» Одрізнайомиться з Вільямом Холденом. Незабаром у них зав'язується роман. Відомо, що актриса завжди мріяла про дітей, але її коханий не міг виконати її мрію, так як переніс вазектомію. Дізнавшись про це, Хепберн пішла від Холдена. У 1954 році актриса і фотомодель виходить заміж за Мела Феррера, а в 1960 році народжує свого первістка. Батьки дали хлопчикові ім'я Шон. Варто відзначити, що діти Одрі Хепберн, як і вся її особисте життя, завжди були під прицілом папараці, але актрисі все-таки вдалося захистити їх від цього і виховувати далеко від Голлівудської суєти.

Так сталося, що незабаром, здавалося б, міцнасім'я розкололася. Наступний шлюб знаменитість уклала з Андреа Дотті, який був італійським психіатром. Примітний факт, що чоловік був молодший Одрі на 10 років. У 1970 році у Хепберн і Дотті з'являється другий син - Лука. Незабаром актриса розірвала і цей шлюб, так як Андреа почав змінювати їй. Після цього вона виховувала своїх дітей сама. Діти Одрі Хепберн росли без батька, але це не завадило їм стати справжніми чоловіками.

Діти Одрі Хепберн сьогодні

Старший син прославленої акторки Шон ХепбернФеррер є сценаристом і письменником. Відомо, що він написав безліч книг про свою популярної мамі, яка померла від невиліковної хвороби в 1993 році. Шон завжди був прив'язаний до Одрі. Зараз у багатьох інтерв'ю він говорить, що актриса була чудовою матір'ю для нього і його молодшого брата Луки. Саме вона сформувала їх нинішнє світогляд. Молодший син актриси Лука Дотті став дизайнером, але, так само як і його брат написав кілька книг присвячених найріднішої людини.

Читайте також
  • Емілі Ратажковскі з чубчиком порівнюють з Одрі Хепберн
  • Спадкоємці актриси Одрі Хепберн показали рідкісні знімки зірки
  • Біографія Енн Хетеуей

Для Одрі Хепберн завжди на першому місці була родина і її діти, тому саме з ними вона розділяла свої успіхи.

діти Одрі хепберн1

діти Одрі хепберн2

діти Одрі хепберн3

діти Одрі хепберн4

діти Одрі хепберн5

діти Одрі хепберн6

діти Одрі хепберн7

діти Одрі хепберн8

діти Одрі хепберн9