велосипед без педалей для дітей

Велосипед без педалей для дітей має безлічінших назв: лауфрад, беговел, велокат, ранбайк, бігунок, балансир, беспедальнік. Але найчастіше його називають беговел. Вперше він з'явився в 90-і роки в Німеччині і відразу ж викликав інтерес не тільки з боку дітей, а й батьків. Спочатку було деяка недовіра до даного пристрою, оскільки незрозумілий був принцип його роботи. Але з часом дитячий двоколісний велосипед без педалей з'явився практично в кожній німецькій родині. Згодом він завоював і світову популярність.

Дитина сідає на беговел і, відштовхуючисьніжками, їде вперед. Якщо ж ноги трохи підняти, то вийде як ніби дитина їде на звичайному двоколісному велосипеді з педалями. Такий транспорт допоможе укріпити вестибулярний апарат, оскільки при їзді на ньому необхідно дотримуватися рівновагу і вміти балансувати.

З якого віку можна посадити дитину на беговел?

Велосипед без педалей може бути не тільки двоколісний, але і триколісний, призначений для малюків. Такий беговел підійде дітям від 1 року.

Звичайний же беговел на двох колесах підійде дляїзди дітей у віці від 2 до 4,5 років. У велосипедів без педалей існує обмеження за вагою. Так, більшість моделей здатні витримати дитини масою тіла до 25 кг. Але також у продажу існують і більші моделі беговел, які здатні витримати вагу 50 кг. Тому на такому транспорті може кататися і 7-річна дитина. Сам беговел зазвичай важить не дуже багато (5-10 кг), тому дитина може самостійно переїхати по ньому по бордюру, прокатати по нерівній поверхні або підняти по сходах, скотився його по сходах.

Який беговел вибрати для самих маленьких дітей?

Оскільки малюкам ще важко утримуватирівновагу на двоколісному транспорті, то для катання підійде чотириколісний велокат. Він має міцну конструкцію, що складається з чотирьох коліс великого діаметра. Такі колеса забезпечують найкращу стабільність, поки дитина буде тільки освоювати беговел.

Також у продажу ви можете знайти каталку-беговел, колеса

беговел від 1 року

якої не мають осі. В результаті їзди на такій каталці у дитини будуть формуватися моторні навички.</ P>

Велосипед без педалей може бути:

  • дерев'яний;
  • із пластику;
  • з металу.

Дитині в два роки важко навчитися натискати напедалі на звичайному велосипеді. Та й не завжди він може дотягнутися до них. Катаючись на беговел, малюк навчиться керувати власним положенням тіла, утримувати рівновагу рулити, гальмувати. Згодом він зможе швидше освоїти велосипед з педалями, оскільки навик їзди у нього вже буде сформований.