велосипед для двійні

Батьки двійнят щасливі подвійно, правда, ітурбот у них більше. З приходом теплих травневих днів і звільнення від важких речей малюки вже не хочуть сидіти в колясці. Але встежити на вулиці за двома Єгоза - завдання для мами важкоздійснюване. У такій ситуації батьків виручить велосипед для двох дітей: малюки із задоволенням будуть «розсікати» по вулицях, вчитися крутити педалі, оглядати околиці.

Дитячі велосипеди для двійні: які вони бувають?

Зазвичай велосипеди для близнюків дуже схожі намоделі одномісного дитячого транспорту. Головна відмінність полягає в тому, що замість одного зручного сидіння в залізному «коні» встановлено два в ряд. Природно, що дитячий велосипед для двох володіє більшою довжиною, ніж його «побратим», розрахований на одну дитину. У ньому і встановлена ​​і міцніша рама, адже їй доведеться витримати подвійний тягар. Для кожного малюка під сидінням розташовується окрема підніжка. Правда управляти кермом і крутити педалі зможе тільки той дитина, який буде сидіти попереду. Але під чуйним керівництвом мами або тата малюки зможуть змінювати свої місця, і тоді нікому образливо не буде.

Для карапузів у віці від одного року слідпридбати триколісний велосипед для двійні Такі моделі зазвичай мають яскраву привабливу забарвлення, оснащені козирком, що захищає від сонячних променів, і музичну панель для розваги карапузів. Мами можуть не переживати - такі велосипеди оснащені захисним бампером і ременями безпеки, тому непосиди не впадуть під час об'їзду околиць. Для зручності мами краще звернути свою увагу на велосипед з ручкою для двійні. Це дозволить батькам легко і просто управляти транспортним засобом, або направляти самостійні спроби управління близнюками.

У міру зростання діток доведеться міняти і їх транспортний засіб. Оскільки з 3-4 років малюки вже більш самостійні, велосипед для двійні може бути триколісним, але без ременів безпеки і

велосипед для двох дітей

ручки для мами в комплекті.</ P>

А для дітей від 6 років і старше можна придбатидвоколісний велосипед, оснащений маленькими тренувальними колесами. Пасажирське крісло для другої дитини зазвичай розташовується на місці багажника ззаду або спереду перед кермом.

Серед виробників велосипедів для двійнятвідомі такі бренди як Lider Kids, Glory, «Супер трійка», «Ну постривай», Eurotrike Fire Tandem Trike, Tricycle Italtrike і інші. Ціна на них коливаються від 100-250 у.о. до 450 у.о.

А в зимовий час на зміну велосипеду приходять спеціальні санки для двійні.